Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Anglia firma 

Mieszkasz na Wyspach, pracujesz, jednak chciałbyś zrobić większy krok do przodu i założyć własną działalność gospodarczą w UK? Chcesz omówić takie kwestie jak Anglia - firma, księgowość, obsługa kadrowa czy administracyjna? Zapraszamy do naszego licencjonowanego biura rachunkowego, które działa na rynku od przeszło kilkunastu lat. Nasza załoga – księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów oraz personel, władający kilkoma językami obcymi – zatroszczy się o najwyższy poziom świadczonych usług, udzieli fachowej pomocy od A do Z.

Oto usługi, które świadczymy: prowadzenie kadr i płac spółki w Anglii, rejestracja firmy ltd do VAT, kompleksowe poradnictwo w zakresie przepisów prawa podatkowego i biznesu (Anglia firma – przebieg rejestracji, formalności, wskazówki), umawianie spotkań o National Insurance Number, niezbędny w celu podjęcia legalnego zatrudnienia na Wyspach, sporządzanie raportów rocznych, rozliczenia podatku VAT, pomoc w tłumaczeniach dokumentów Klientów, pełna opieka księgowa i administracyjna Twojej firmy w Wielkiej Brytanii, sporządzanie list płac, przygotowywanie rocznych rozliczeń dyrektorów i spółek w Anglii. W imieniu naszych Klientów pozostajemy w stałym kontakcie z takimi urzędami, jak HM Revenue&Customs oraz Companies House, odbierając telefony i prowadząc korespondencję.

Firma w Anglii (spółka ltd) może zostać założona albo w drodze rejestracji od podstaw, albo poprzez nabycie już gotowej, działającej zaledwie po upływie 24 godzin od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności notarialnych. Elementem niezwykle istotnym jest adres siedziby – „wizytówka” Twojego przedsiębiorstwa. Nasze biuro rachunkowe przygotowało dla Ciebie taką – adres korespondencyjny w UK, a na dodatek – nasi pracownicy odbiorą Twoje pisma i prześlą je na podany przez Ciebie adres mailowy (w formie skanów).

Wyślij zapytanie do naszego Działu Obsługi Klienta, a przedstawimy Ci szczegółowo pełną ofertę naszego biura rachunkowego wraz z aktualnymi promocjami.