Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Anglia rozliczenie podatkowe 

Własna działalność gospodarcza wiąże się z wieloma obowiązkami, formalnościami, jak również pytaniami i wątpliwościami. Każdy błąd może okazać się niezwykle kosztowny, a przecież każdy chciałby uniknąć takiej sytuacji. Jeżeli planujesz założyć firmę w Wielkiej Brytanii i szukasz fachowej pomocy – świetnie trafiłeś! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe specjalizuje się w danym zakresie już od kilkunastu lat, udzielając praktycznych porad i wskazówek dotyczących m.in. takich kwestii jak: Anglia – rozliczenie podatkowe, księgowość, rejestracja spółki ltd i in.

Oferta naszego biura rachunkowego przedstawia się następująco: sporządzanie raportów rocznych, rozliczenia podatku VAT, pełny konsulting podatkowy i biznesowy (m.in. Anglia – rozliczenie podatkowe, zwrot podatku), kompleksowa księgowość, obsługa kadrowa oraz administracyjna firmy w UK (w tym także sporządzanie list płac), rejestracja spółek ltd do VAT, kontakt i reprezentacja przed takimi urzędami w Wielkiej Brytanii jak HM Revenue&Customs oraz Companies House, tłumaczenia dokumentów Klientów, umawianie spotkań o przyznanie indywidualnego National Insurance Number, przygotowywanie rocznych raportów spółek w Anglii i ich dyrektorów oraz przekazywanie do odpowiednich instytucji.

Poniżej kilka informacji odnośnie samego zakładania firmy w Wielkiej Brytanii. Po pierwsze – wybierz jedną z dwóch opcji: rejestracja od podstaw (spółka ltd) bądź, drogą nabycia, gotowa firma w Anglii, funkcjonująca już po 24h. Po drugie – siedziba przedsiębiorstwa. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty – udostępniamy Ci swój adres korespondencyjny w UK, a więc zapomnij o czasochłonnych i nieraz stresujących poszukiwaniach. Dana usługa, to nie tylko adres, ale również zapewnienie odbioru Twojej korespondencji, którą otrzymasz drogą mailową (w formie skanów).

Zadzwoń lub napisz do nas i powiedz, jaki zakres usług Cię interesuje, a nasz zespół „uszyje” dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.