Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Anglia zwrot podatku 

Jesteś młodym przedsiębiorcą, który dopiero wkracza w „świat biznesu” czy też już od dłuższego czasu prowadzisz własną firmę w UK? Działalność gospodarcza jest tematem niezwykle szerokim, dlatego wciąż pojawiają się nowe pytania czy wątpliwości. Dotyczą one najczęściej takich kwestii jak: prowadzenie księgowości, rozliczenia finansowe czy też Anglia zwrot podatku. Są to tematy dość specjalistyczne, które warto omówić z fachowcami. Przedstawiamy zespół naszego licencjonowanego biura rachunkowego – wysoko kwalifikowanych księgowych z Certyfikatami Ministra Finansów, ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wielojęzyczny team, który istotnie ułatwia współpracę z Klientami zagranicznymi.

Firma w Anglii – jak założyć? Oto kilka praktycznych wskazówek! Zarejestruj swoją spółkę ltd od podstaw bądź kup już gotową – zacznie działać w ciągu najbliższej doby! Następnie podaj adres siedziby swojej firmy w UK. Przerażają Cię czasochłonne i męczące poszukiwania odpowiedniego biura? Przychodzimy Ci z pomocą! Udostępniamy swój adres korespondencyjny w Anglii, „dodając” również gwarancję odbioru Twojej poczty, a następnie wysłanie jej skanów drogą elektroniczną.

Nasze biuro rachunkowe świadczy następujące usługi: prowadzenie kadr oraz płac (w tym również sporządzanie listy płac), wszechstronne doradztwo w zakresie biznesu i ustawodawstwa podatkowego (m.in. Anglia zwrot podatku – omów szczegóły z naszymi ekspertami), rejestracja firmy ltd do VAT, umawianie spotkań o przyznanie numeru NIN, przygotowywanie rocznych podsumowań, pełna opieka księgowa i administracyjna spółki w Anglii, tłumaczenie dokumentów, nadsyłanych przez Klientów, rozliczenia podatkowe, pozostawanie w stałym kontakcie (poprzez odbieranie telefonów oraz prowadzenie korespondencji) z urzędami w Wielkiej Brytanii. Nasz team fachowców przygotowuje roczne rozliczenia firm w UK i ich dyrektorów, a następnie przekazuje odpowiednio: Companies House i HM Revenue&Customs.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły nawiązania współpracy z naszym biurem rachunkowym.