Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Biuro rachunkowe w Anglii 

Prowadzisz działalność gospodarczą w UK czy może dopiero rozważasz założenie spółki ltd? Chciałbyś zadbać o każdy szczegół, lecz nie posiadasz wiedzy specjalistycznej? Twoje biuro rachunkowe w Anglii jest na wyciągnięcie ręki! Jesteśmy zespołem ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, księgowych legitymujących się Certyfikatami Ministra Finansów oraz pracowników, władających kilkoma językami obcymi, co pozwala nawiązywać współpracę również z Klientami z innych krajów.

Nasze biuro rachunkowe w Anglii świadczy następujące usługi: konsulting w kwestiach podatkowych i biznesowych (m.in. dowiedz się jak ubiegać się o zwrot podatku w UK), rejestracja firm w Wielkiej Brytanii do VAT, prowadzenie księgowości, pomoc w tłumaczeniu dokumentów Klientów, obsługa kadrowa i administracyjna (przygotowywanie list płac), wykonywanie rozliczeń VAT, sporządzanie raportów rocznych, umawianie na spotkania o przyznaniu numeru NIN. Jednym z kluczowych obowiązków jest przygotowanie rozliczeń rocznych spółek i ich Dyrektorów, a następnie odesłanie do takich urzędów w Anglii, jak Companies House czy HM Revenue&Customs. Ponadto utrzymujemy stały kontakt z wyżej wymienionymi instytucjami – poprzez odbieranie telefonów, jak również prowadzenie korespondencji.

Nasi eksperci udzielą pomocy przy zakładaniu spółki w Anglii – od A do Z, w związku z czym będziesz mieć pewność, że nie popełniono żadnego błędu. Opcja pierwsza – gotowa firma w Anglii, funkcjonująca już po upływie 24 h. Opcja druga – rejestracja spółki ltd od zera. Warto zaznaczyć, iż bez względu na to, którą z opcji wybierzesz, adres siedziby jest elementem obligatoryjnym. Skorzystaj z naszej propozycji – udostępniamy Ci swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, „poszerzając” usługę o otrzymywanie Twojej poczty oraz skanowanie i nadsyłanie drogą mailową.

Napisz lub zadzwoń do nas i powiedz jakie usługi Cię interesują, a my sporządzimy indywidualnie dopasowaną ofertę.