Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Działalność gospodarcza w Anglii 

Mieszkasz i pracujesz od dłuższego czasu na Wyspach? Chciałbyś coś zmienić, zrobić poważny krok do przodu, jakim jest własna działalność gospodarcza w Anglii? Założenie firmy w UK nie jest rzeczą prostą, gdyż mamy do czynienia z obcym językiem oraz obowiązującymi przepisami. W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z rady ekspertów. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe – to przede wszystkim 10-letnie doświadczenie w rejestracji spółek w Anglii i Polsce, profesjonalni księgowi, których wysokie kwalifikacje zostały dodatkowo poświadczone Certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów, jak również wielojęzyczny personel, dzięki któremu mamy możliwość odbierania korespondencji i telefonów za Klientów w kilku językach.

Oferta naszego biura rachunkowego przedstawia się następująco: firma w Anglii, założona od podstaw, lub gotowa spółka ltd, która zacznie funkcjonować już po 24 godzinach. Ponadto, udostępnimy adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, tym samym odciążając Cię z załatwiania dodatkowych formalności. Naszym zadaniem będzie otrzymywanie korespondencji, a następnie odsyłanie jej drogą mailową w postaci skanów.

Zakres usług, świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, jest dość szeroki: gotowa firma w Anglii, pomoc w rejestracji spółek, wykonywanie rocznych rozliczeń spółek, jak również dyrektorów. Stały kontakt i przedstawicielstwo Twojej firmy przed takimi urzędami jak, Rejestr Spółek czy Urząd Skarbowy, sporządzanie raportów rocznych, rozliczenia VAT, rejestracji spółki ltd do VAT, prowadzenie kadr i płac, pełne doradztwo biznesowe i podatkowe, umawianie spotkań o identyfikacyjny numer NIN, sporządzanie list płac.

Większość (90%!) naszych nowych klientów pochodzi z polecenia, a posiadane ubezpieczenie jest dodatkową gwarancją dla Twojej firmy.

Interesuje Cię działalność gospodarcza w Anglii, prowadzenie pełnej księgowości, a może jedynie obsługa kadrowa? Przedstaw nam swoją koncepcję, a my „uszyjemy” ofertę specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu!