Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Działalność gospodarcza w Wielkiej Brytanii 

W ostatnim czasie działalność gospodarcza w Wielkiej Brytanii staje się coraz częściej wybieranym „pomysłem na życie”. Nieznajomość obowiązującego ustawodawstwa w zakresie rejestracji spółki w Anglii bardzo często powstrzymuje nas przed realizacją danego planu. Dobrym pomysłem jest znalezienie eksperta, który rozwieje wszelkie nasze wątpliwości. Przedstawiamy naszych fachowców z licencjonowanego biura rachunkowego, którzy od ponad dekady specjalizują się w zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii i Polsce, jak również prowadzeniu ich pełnej księgowości.

Działalność gospodarcza w Wielkiej Brytanii – pierwszy krok: rejestracja spółki ltd od podstaw albo gotowa firma w Anglii, funkcjonująca już po upływie doby. Kolejny krok – wybór siedziby spółki. Proponujemy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, odciążając Cię tym samym z czasochłonnych poszukiwań odpowiedniego biura. Ponadto, w ramach danej usługi, zapewnimy odbiór całej korespondencji, którą następnie (w formie skanów) przekażemy Ci drogą mailową.

Pozostałe usługi, które oferuje nasze biuro rachunkowe, to: umawiamy na spotkania o numer NIN [National Insurance Number], prowadzimy kadry i płace, udzielamy konsultacji w zakresie przepisów prawa podatkowego i biznesu w ogóle (m.in. zwrot podatku z Anglii),  wykonujemy rozliczenia roczne spółek i dyrektorów oraz wysyłamy je odpowiednio do Companies House i HM Revenue&Customs, zapewniamy obsługę księgową i administracyjną firm w Wielkiej Brytanii rejestrujemy spółki ltd do VAT. Ponadto pomagamy w tłumaczeniach dokumentów, rozliczamy VAT, sporządzamy raporty roczne, a także reprezentujemy interesy Klientów przed instytucjami brytyjskimi (m.in. prowadząc z nimi korespondencję).

Zasięgnij porady u eksperta, dowiedz się jak przebiega rejestracja spółki w Anglii od A do Z. Zapytaj o obsługę księgową, kadrową czy administracyjną. Przedstaw nam swój plan, a my z kolei przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną, „uszytą na miarę”. Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły naszych aktualnych promocji!