Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma w Wielkiej Brytanii 

Pracujesz od dłuższego czasu na Wyspach i chciałbyś coś zmienić, zrobić istotny krok do przodu? Marzy Ci się własna firma w Wielkiej Brytanii, jednak nie znasz obowiązujących przepisów prawa? Zespół naszych ekspertów oraz wysoko kwalifikowanych księgowych, legitymujących się Certyfikatami Ministra Finansów udzieli Ci porad, praktycznych wskazówek w zakresie prowadzenia działalności w Anglii, podatków UK, jak również kompleksowej obsługi księgowej. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku już 10 lat i posiada ubezpieczenie, co jest dodatkową gwarancją dla Twojej firmy.

Rozpocząć działalność gospodarczą w UK możesz w następujący sposób: rejestracja spółki ltd od podstaw lub gotowa firma w Wielkiej Brytanii, która działa już po 24 godzinach. Jest to niezwykle atrakcyjna propozycja, gdyż wraz z kompleksową pomocą przy zakładaniu spółki, otrzymasz nasz adres korespondencyjny w UK, oszczędzając sporo czasu na załatwianie pozostałych formalności. Na dodatek, w ramach tej usługi zapewniamy odbiór korespondencji, którą później wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Ponadto, w naszym biurze rachunkowym masz możliwość skorzystać z następujących usług: wszechstronne doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. kwestia rozliczenia podatku z Anglii), obsługa księgowa i kadrowa (sporządzanie list płac), rozliczenia VAT oraz rejestracja spółki ltd do VAT, wykonywanie raportów rocznych, umawianie spotkań o National Insurance Number – indywidualny numer, który powinna posiadać każda osoba zamierzająca podjąć legalną pracę na Wyspach, kontakt i reprezentacja Klientów przed Companies House oraz HM Revenue&Customs, jak również przesyłanie rozliczeń rocznych spółek i dyrektorów, pomoc w tłumaczeniach dokumentów.

Świadczymy szeroki zakres usług – wybierz te, które Cię interesują, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci aktualne promocje i „uszyjemy” ofertę specjalnie dla Ciebie.