Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak otworzyc firme w UK 

Coraz więcej osób, mieszkających na stałe na Wyspach, rozważa prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii. Proces ten nie jest łatwy, a każdy błąd może nas w przyszłości niemało kosztować. Planując założenie firmy za granicą, najlepiej jest zasięgnąć opinii fachowców. Nasz zespół – licencjonowane biuro rachunkowe, działające na rynku 10 lat – wyjaśni Ci, od A do Z, jak otworzyc firme w UK. Wysoko kwalifikowani księgowi, legitymujący się Certyfikatami MF, jak również wielojęzyczny team – gwarancja łatwej i owocnej współpracy z Klientami.

Spółkę ltd w Anglii można założyć w następujący sposób: rejestracja od podstaw albo gotowa firma w Anglii, która funkcjonuje już w 24 godziny. Nasze biuro rachunkowe, odciążając Cię jeszcze bardziej z obowiązków „firmowych” proponuje swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii – w ramach danej usługi zapewniamy odbiór przychodzącej poczty, którą potem przekazujemy Ci drogą mailową (w postaci skanów).

Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym, dowiesz się nie tylko jak otworzyc firme w UK, ale również będziesz miał możliwość skorzystania z wielu usług, usprawniających zarządzanie Twoją spółką ltd w Anglii. Oferujemy: pełną obsługę księgową, administracyjną i kadrową (w tym również przygotowanie list płac), umawianie spotkań o indywidualny numer NIN, kompleksowe doradztwo biznesowe oraz podatkowe, pomoc w tłumaczeniu dokumentów, wykonywanie rozliczeń VAT, sporządzanie raportów rocznych, rejestrowanie firmy ltd do VAT, jak również przygotowywanie rocznych rozliczeń spółek oraz ich Dyrektorów, które następnie wysyłamy odpowiednio do takich instytucji brytyjskich jak HM Revenue&Customs oraz Companies House. Reprezentujemy naszych klientów w urzędach, m.in. poprzez prowadzenie z nimi korespondencji oraz odbieranie telefonów.

Przedstaw nam swoją koncepcję, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Już dziś skontaktuj się z nami!