Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Ksiegowa UK 

Zakładając firmę w Wielkiej Brytanii, należy uwzględnić każdy szczegół, aby jej zarządzanie było sprawne i efektywne. Każdy, nawet najmniejszy błąd, może okazać się zbyt kosztowny, jak również przysporzyć niemałych kłopotów. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe – to Twoja profesjonalna ksiegowa UK. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu zawodowym oraz wysokich kwalifikacjach zawodowych, udokumentowanych Certyfikatami Ministra Finansów. W naszym biurze obsługujemy w kilku językach, co znacznie ułatwia nam współpracę z Klientami zagranicznymi.

Team naszych ekspertów świadczy niezwykle szeroki zakres usług, a mianowicie: umawiamy na spotkania o numer NIN, rozliczamy VAT, pomagamy w tłumaczeniu dokumentów otrzymanych od naszych Klientów, sporządzamy roczne raporty, rejestrujemy spółki ltd do VAT, świadczymy kompleksowe usługi konsultingowe w zakresie przepisów prawa podatkowego oraz biznesu (poznaj szczegóły rozliczeń podatkowych w Anglii), prowadzimy kadry i płace, zapewniamy opiekę księgową i administracyjną Twojej firmy w UK, sporządzamy listy płac, przygotowujemy roczne rozliczenia przedsiębiorstw i dyrektorów, które następnie przekazujemy do takich organów w Wielkiej Brytanii jak HM Revenue&Customs oraz Companies House. Ponadto, Twoja ksiegowa UK utrzymuje stały kontakt i reprezentuje spółki Klientów w wyżej wymienionych urzędach (korespondencja, telefony).

Oto kilka praktycznych wskazówek odnośnie zakładania spółek w Anglii: opcja pierwsza – to rejestracja przedsiębiorstwa od podstaw, opcja druga – gotowa, już założona firma w Anglii, która może działać już po upływie najbliższej doby. Nasza pomoc obejmuje również udostępnienie adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii wraz z gwarancją odbioru wszelkich listów i pism, które następnie zostaną Ci przekazane w postaci skanów via mail.

Wyślij zapytanie do naszego Działu Obsługi Klienta, a poznasz pełen wykaz świadczonych przez nas usług oraz atrakcyjne promocje.