Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatek Anglia 

Rozpoczynając działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii, młody przedsiębiorca zmierza się z wieloma kwestiami, wymagającymi wiedzy specjalistycznej: obsługa księgowa i kadrowa, podatek Anglia, rozliczenia spółki ltd. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystkie formalności zostały dopełnione i nie popełniono żadnej omyłki, skorzystaj z usług specjalistów! Specjalizacją naszego biura rachunkowego już od dziesięciu lat jest zakładanie firm w Wielkiej Brytanii i Polsce, a także prowadzenie pełnej księgowości.

Działalność w UK możesz rozpocząć w następujący sposób: gotowa firma w Anglii, funkcjonująca po upływie zaledwie 24 godzin bądź założenie spółki ltd od podstaw. Pamiętaj, iż zakładając firmę, należy podać adres siedziby. Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasze biuro rachunkowe udostępni Ci swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu zaoszczędzisz niemało czasu i ze spokojem zajmiesz się pozostałymi sprawami „firmowymi”. Jednak to nie wszystko! W ramach usługi adresu korespondencyjnego, będziemy odbierać Twoją przychodzącą pocztę, a następnie wysyłać ją via email (w postaci skanów pism).

Ponadto, świadczymy wiele usług, które znacznie usprawnią zarządzanie Twoją firmą ltd: udzielamy porad i wskazówek w zakresie prawa podatkowego i biznesu w ogóle (podatek Anglia, rozliczenia podatkowe), umawiamy Klientów na spotkania o indywidualny National Insurance Number, pomagamy w tłumaczeniach dokumentów, dokonujemy rejestracji spółki ltd do VAT, prowadzimy kadry i płace, wykonujemy rozliczenia roczne spółek oraz Dyrektorów, które następnie przekazujemy odpowiednio takim instytucjom w Wielkiej Brytanii jak Companies House i HM Revenue&Customs, rozliczamy podatek VAT, sporządzamy listę płac, przygotowujemy raporty roczne spółek ltd, zapewniamy kompleksową obsługę kadrową, administracyjną i księgową.

Poznaj szczegóły oferty naszego biura rachunkowego oraz atrakcyjne promocje! Zadzwoń lub napisz!