Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Polskie biuro rachunkowe w UK 

Zarządzanie własnym przedsiębiorstwem za granicą nie należy do najłatwiejszych wyzwań, gdyż wiele jego aspektów wymaga wiedzy specjalistycznej. Nasze polskie biuro rachunkowe w UK – to zespół wysoko kwalifikowanych ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, księgowych posiadających Certyfikaty Ministra Finansów, jak również pracownicy obsługujący w kilku językach, co istotnie ułatwia współpracę z Klientami zagranicznymi. Od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w rachunkowości, obsłudze administracyjnej i kadrowej firmy w Wielkiej Brytanii i Polsce, jak również rejestracji spółki ltd.

Nasze polskie biuro rachunkowe w UK świadczy następujące usługi: wszechstronny konsulting podatkowy i biznesowy, obsługa kadrowo-płacowa, tłumaczenie dokumentów Klientów, rozliczenia podatku VAT, umawianie spotkań o indywidualny numer NIN, przygotowywanie rocznych sprawozdań, prowadzenie pełnej księgowości i administracji spółek w Anglii, rejestracja firm w UK do VAT. Team naszych ekspertów przygotuje także roczne rozliczenia spółek ltd i dyrektorów, a następnie przekaże je odpowiednio do HM Revenue&Customs oraz Companies House. Ponadto, naszym zadaniem jest utrzymywanie stałego kontaktu z powyższymi instytucjami brytyjskimi – odbierając telefony, a także prowadząc korespondencję w imieniu Klientów.

Oprócz tego, w ofercie naszego biura rachunkowego znajdą Państwo również pomoc od A do Z przy zakładaniu firmy w UK. Możliwości są dwie. Wybór należy do Państwa: już założona, gotowa firma w Anglii, która funkcjonuje już w 24 godziny, bądź rejestracja od zera. Ponadto, musisz wskazać adres siedziby swojego przedsiębiorstwa. Postanowiliśmy ułatwić Państwu to zadanie! Udostępniamy swój adres korespondencyjny w UK, „poszerzony” o praktyczną i pomocną usługę odbioru wszelkich pism, które następnie dostarczamy w formie skanów drogą mailową.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego polskiego biura rachunkowego w UK oraz aktualnymi promocjami.