Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Prowadzenie działalności w Anglii 

Prowadzenie działalności w Anglii wiąże się z takimi sektorami jak rachunkowość, kadry i płace czy też rozliczenia podatkowe – a kwestie te wymagają posiadania profesjonalnej wiedzy i odpowiednich kwalifikacji. W przeciwnym razie może zostać popełniony błąd, który w przyszłości będzie nas sporo kosztować. Zadaj nurtujące Cię pytania fachowcom! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe już od kilkunastu lat specjalizuje się w prowadzeniu księgowości, rejestracji firm w Wielkiej Brytanii i Polsce, jak również obsłudze kadrowo-płacowej spółek. Nasi księgowi legitymują się Certyfikatami MF, a personel włada kilkoma językami obcymi. Pozwala to zapewnić najwyższy poziom obsługi Klienta.

Poniżej przedstawiamy szereg usług, które istotnie usprawnią prowadzenie działalności w Anglii: przygotowywanie rocznych podsumowań (Annual), pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rejestracja firm w Wielkiej Brytanii do VAT, umawianie spotkań o numer NIN, obsługa kadrowo-płacowa (m.in. sporządzamy listy płac) oraz administracyjna, kompleksowe poradnictwo w zakresie biznesu i prawa podatkowego, rozliczenia podatku VAT, świadczenie usług księgowych, przygotowywanie rocznych rozliczeń spółek ltd w Anglii, jak również ich dyrektorów. Poza tym, zadaniem naszej załogi jest utrzymywanie stałego kontaktu, a także reprezentacja w takich instytucjach w Wielkiej Brytanii jak: Companies House oraz HM Revenue&Customs.

Prowadzenie działalności w Anglii możesz rozpocząć w następujący sposób: kupując spółkę ltd (firma w Anglii) bądź rejestrując ją od podstaw. Następnie – wskaż adres siedziby swego przedsiębiorstwa. Obawiasz się, iż nie wyrobisz się z załatwieniem wszystkich formalności? Skorzystaj z pomocy naszego biura rachunkowego! Oferujemy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, tym samym odciążając Cię z długotrwałych, a nieraz także żmudnych poszukiwań. Dodatkowo będziemy odbierać Twoją korespondencję, a następnie skanować i wysyłać drogą mailową.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a przedstawimy Ci szczegóły naszej współpracy.