Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenie podatku z Anglii 

Osoby, prowadzące własną działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii, mogą ubiegać się o rozliczenie podatku z Anglii. Jak jednak wygląda to w praktyce, co należy zrobić, jakie dokumenty przedstawić, jakie wnioski wypełnić? Nie jest to kwestia prosta, dlatego w celu uniknięcia niepotrzebnych problemów, warto skorzystać z pomocy fachowców. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe – to przede wszystkim eksperci z ponad 10-letnim doświadczeniem w rejestracji spółki ltd, księgowości, podatków w Wielkiej Brytanii, jak również wysoko kwalifikowani księgowi legitymujący się Certyfikatami Ministra Finansów.

Zakres świadczonych przez nas usług jest następujący: rozliczenia VAT, wykonanie raportów rocznych, rejestracja spółki do VAT, umawianie spotkań o indywidualny National Insurance Number (niezbędny dla podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii), kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (w tym również rozliczenie podatku z Anglii), rozliczenia VAT, prowadzenie kadr i płac oraz pełnej księgowości firmy ltd, sporządzanie rozliczeń rocznych spółki i dyrektorów, które są następnie przekazywane do Rejestru Spółek [Companies House] oraz Urzędu Skarbowego [HM Revenue&Customs], jak również utrzymywanie stałego kontaktu z wyżej wymienionymi instytucjami (odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji w imieniu naszych Klientów). Ponadto nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc przy rejestracji spółki ltd – albo w drodze sprzedaży gotowej firmy ltd, działającej już w 24 godziny, albo może to być firma w Anglii, założona od podstaw. Nie znalazłeś jeszcze odpowiedniej siedziby dla swojego przedsiębiorstwa? Mamy rozwiązanie – udostępniamy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, w ramach którego zapewnimy również odbiór wszystkich pism, które następnie przekażemy Ci w formie skanów drogą mailową.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły współpracy z naszym biurem rachunkowym oraz aktualne promocje! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta.