Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Anglia benefity 

Prowadzenie działalności gospodarczej za granicą nie jest łatwe, gdyż, przede wszystkim, w grę wchodzą przepisy ustawodawstwa innego kraju. Pamiętaj, iż każdy, nawet najmniejszy, błąd może okazać się niezwykle kosztowny, a jego naprawienie – czasochłonne i problematyczne. Planujesz założenie firmy w UK, a może już taką prowadzisz i potrzebujesz pomocy ekspertów odnośnie takich kwestii, jak: Anglia – benefity, podatki, obsługa księgowa i kadrowa spółki ltd? Zespół ekspertów z naszego biura rachunkowego udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży. Nasi księgowi posiadają Certyfikaty Ministra Finansów, a wielojęzyczny personel jest istotnym wsparciem przy nawiązywaniu współpracy z zagranicznymi przedsiębiorstwami.

Oto jak przedstawia się zakres świadczonych przez nas usług:, prowadzenie księgowości, kadr i płac Twojej spółki ltd (m.in. sporządzanie listy płac), rejestracja firmy do VAT, przygotowywanie raportów rocznych, obsługa administracyjna, kompleksowe doradztwo podatkowe i biznesowe (omów z nami następujące kwestie: Anglia – benefity, zwrot podatku w UK), sporządzanie rocznych rozliczeń firm w UK oraz dyrektorów, które są następnie wysyłane do: HM Revenue&Customs oraz Companies House, umawianie na spotkania o National Insurance Number [NIN], tłumaczenia dokumentów Klientów, rozliczanie podatku VAT. Poza tym, nasi pracownicy reprezentują Klientów przed wyżej wymienionymi instytucjami – poprzez stałą korespondencję oraz odbieranie telefonów.

Ponadto, oferujemy fachową pomoc od A do Z przy zakładaniu spółek ltd w Anglii. Rejestracja od podstaw czy gotowa firma w Anglii – wybór należy do Ciebie. Dodatkowo, nasze biuro rachunkowe oferuje Ci adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu masz już załatwioną kolejną formalność. W ramach usługi zapewniamy odbiór pism, które wysyłamy Ci w formie skanów na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Chcesz poznać szczegóły naszej współpracy? Już dziś skontaktuj się z nami!