Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Spółka ltd 

Planujesz założenie firmy w UK, lecz nie znasz wszystkich formalności związanych z rejestracją? Warto zaznaczyć, iż każdy, nawet najmniejszy, błąd może Cię w przyszłości sporo kosztować, dlatego dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług i porad fachowców. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe działa na rynku ponad 10 lat, specjalizując się w zakładaniu firm w Anglii, prowadzeniu księgowości, doradztwie podatkowym. Wyjaśnimy Ci cały proces, od A do Z, a Ty będziesz mógł zadać każde nurtujące Cię pytanie.

Działalność gospodarczą w Anglii możesz zacząć w następujący sposób: gotowa spółka ltd, która działa już po upływie doby albo firma w Anglii założona od podstaw. Ponadto, nasze biuro rachunkowe udostępni Ci adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, w związku z czym nie będziesz już musiał szukać odpowiedniej siedziby dla swojej spółki, a zaoszczędzony czas przeznaczysz na załatwianie pozostałych formalności. W ramach tej usługi otrzymaną korespondencję będziemy odsyłać drogą mailową (w formie skanów).

Poza tym świadczymy następujące usługi: rejestrujemy spółkę do VAT, jak również sporządzamy rozliczenia VAT, prowadzimy kadry i płace, umawiamy spotkania o NIN (indywidualny numer niezbędny dla legalnego podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii), wykonujemy raporty roczne, oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie biznesu i prawa podatkowego (także kwestia zwrotu podatku z Anglii), pomagamy w tłumaczeniach dokumentów, sporządzamy rozliczenia roczne spółek ltd i dyrektorów, następnie wysyłając je do takich urzędów jak: Companies House i HM Revenue&Customs.

Nasz zespół – to eksperci z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, profesjonalni księgowi, legitymujący się Certyfikatami Ministra Finansów oraz wielojęzyczny personel, dzięki któremu mamy możliwość odbierania telefonów i korespondencji za Klientów w kilku językach.

Interesuje Cię firma w Anglii (spółka ltd), obsługa kadrowa czy też pełna księgowość? Skontaktuj się z nami, a „uszyjemy” ofertę specjalnie dla Ciebie!