Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma ltd w Anglii 

Chciałbyś w końcu stanąć na swoim i założyć własną działalność w UK? Interesuje Cię firma ltd w Anglii – począwszy od rejestracji, formalności, które należy dopełnić, aż po bardziej szczegółowe kwestie – m.in. księgowość i obsługa administracyjna? Na te oraz wiele innych pytań odpowie Ci team naszego licencjonowanego biura rachunkowego. Rozwiejemy Twoje wątpliwości od A do Z! Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, wielojęzyczny personel oraz księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów zapewnią obsługę Twojej spółki ltd na najwyższym poziomie.

Aby Twoja firma ltd w Anglii działała sprawnie, przedstawiamy Ci następujące usługi: porady i praktyczne wskazówki w zakresie przepisów podatkowych oraz biznesu, przygotowywanie rocznych rozliczeń firm w Wielkiej Brytanii i ich dyrektorów, które są następnie kierowane do takich urzędów jak HM Revenue&Customs oraz Companies House, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, nadsyłanych przez Klientów, rejestracja spółki w Anglii do VAT, sporządzanie rocznych raportów, obsługa księgowa i administracyjna, prowadzenie kadr i płac, umawianie na spotkania o numer NIN, rozliczanie podatku VAT. Dział Klienta naszego biura rachunkowego reprezentuje spółki Klientów w wyżej wymienionych instytucjach brytyjskich, pozostając z nimi w stałym kontakcie.

W naszym biurze rachunkowym dowiesz się również jak założyć spółkę ltd. Pierwszy krok – to wybór jednej z dwóch opcji: firma w Anglii, już założona, która „uaktywni się” w 24 godziny, bądź rejestracja od podstaw. Kolejny, bardzo ważny krok – siedziba przedsiębiorstwa. Postanowiliśmy odciążyć Cię z czasochłonnych poszukiwań – proponujemy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii „poszerzony” o usługę odbioru Twojej korespondencji, a następnie jej przekazanie na podany przez Ciebie adres mailowy (w formie skanów).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura rachunkowego oraz kierowania zapytań drogą telefoniczną bądź mailową. „Uszyjemy” ofertę specjalnie dla Ciebie!