Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenia podatkowe Anglia 

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z ogromem obowiązków, które nieraz wymagają wiedzy specjalistycznej, a przecież jedna osoba nie może być ekspertem we wszystkich dziedzinach. Warto więc skorzystać z pomocy specjalistów – nasze biuro rachunkowe działa na rynku od przeszło dziesięciu lat, zajmując się takimi kwestiami jak: pełna księgowość, rejestracja spółek ltd, rozliczenia podatkowe Anglia. Naszych Klientów obsługujemy w kilku językach, co niezwykle usprawnia współpracę, jak również gwarantuje jej najwyższy poziom. Z kolei zaś księgowi, legitymujący się Certyfikatami Ministra Finansów zapewnią najlepszą opiekę księgową Twojego przedsiębiorstwa.

Co oferujemy naszym Klientom? Przede wszystkim kompleksowe doradztwo w zakresie przepisów podatkowych oraz biznesu (m.in. rozliczenia podatkowe Anglia), przygotowanie raportów rocznych, rejestracja firm w UK do VAT, umawianie na spotkania o przyznanie numeru NIN, prowadzenie kadr i płac przedsiębiorstwa (w tym sporządzanie listy płac), tłumaczenia dokumentów Klientów, rozliczenia VAT, usługi księgowe od A do Z, obsługa administracyjna spółki ltd, reprezentacja i kontakt z takimi urzędami w Anglii jak Companies House oraz HM Revenue&Customs, przygotowanie oraz przesłanie rozliczeń rocznych firm ltd oraz dyrektorów do wyżej wymienionych instytucji.

Poniżej kilka słów odnośnie założenia działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii. Są dwa sposoby: rejestracja nowej spółki od podstaw bądź gotowa, „zamrożona” firma w Anglii, która działa już w ciągu najbliższej doby. Następnym krokiem jest wskazanie siedziby. Postanowiliśmy pomóc Ci również w tym zakresie – otrzymasz nasz adres korespondencyjny w UK, a dodatkowo zapewnimy odbiór listów i pism, które następnie przekażemy Ci via mail (w postaci skanów).

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, przedstawiając „elastyczne” oferty i ceny. Zapytaj nas o szczegóły oraz aktualne promocje.