Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Założenie firmy w UK 

Pracujesz w Wielkiej Brytanii, ale chciałbyś jednak „stanąć na swoim” i rozpocząć działalność gospodarczą w Anglii? Szukasz eksperta, który pomoże Ci przebrnąć przez wszelkie formalności z tym związane? Nasze biuro rachunkowe, działające na rynku od przeszło dekady, oferuje pomoc w rejestracji spółki w Anglii. Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem zawodowym przedstawią Ci założenie firmy w UK – cały proces od początku do końca. Uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

W ramach oferty naszego biura rachunkowego masz dwie możliwości: gotowa firma w Anglii, która zaczyna działać już po 24 godzinach albo założenie firmy w UK od podstaw. Oprócz pomocy przy rejestracji Twojej spółki ltd, udostępnimy również adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu na poszukiwaniu odpowiedniej siedziby firmy. Usługa ta obejmuje również odbiór korespondencji, a następnie wysłanie jej skanów na wskazany adres mailowy.

Co jeszcze zyskasz, współpracując z naszym biurem rachunkowym? Umawiamy spotkania o NIN (National Insurance Number, który jest niezbędny dla podjęcia legalnego zatrudnienia w Wielkiej Brytanii), pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rejestracja spółki ltd do VAT, sporządzanie raportów rocznych, obsługa kadrowa i księgowa firmy, rozliczenia VAT, doradztwo w zakresie biznesu i przepisów prawa podatkowego (m.in. ważna kwestia zwrotu podatku z Anglii), sporządzanie listy płac, wykonywanie rocznych rozliczeń spółek i dyrektorów, reprezentacja i prowadzenie korespondencji z takimi instytucjami jak Companies House czy HM Reveneu&Customs (przekazywanie niezbędnych informacji, pism, dokumentów).

Nasze biuro rachunkowe – to księgowi z wieloletnim doświadczeniem w branży, legitymujący się Certyfikatami Ministra Finansów oraz wielojęzyczny personel, zapewniający łatwą i owocną współpracę z wieloma zagranicznymi Klientami.

Jeżeli interesuje Cię prowadzenie pełnej księgowości, doradztwo w zakresie prawa podatkowego czy firma w Anglii w ogóle – zadzwoń lub napisz do nas, a my przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty oraz atrakcyjne promocje.