Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatek w Anglii kalkulator 

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej ściśle wiąże się z dopełnieniem wielu formalności i załatwianiem ogromnej ilości spraw, przez co nieraz powstają pytania i wątpliwości dotyczące m.in. takich kwestii jak: prowadzenie księgowości, obsługa kadrowa, rozliczenia podatkowe (w tym również podatek w Anglii – kalkulator zwrotu). Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań udzieli Ci nasze licencjonowane biuro rachunkowe, specjalizujące się w danym sektorze od ponad dziesięciu lat. Wysoko kwalifikowani księgowi posiadający Certyfikaty Ministra Finansów oraz wielojęzyczny team zapewnią najwyższy poziom obsługi Klientów.

Co zyskujesz nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym? Kompleksowe usługi konsultingowe z zakresu przepisów podatkowych i biznesu w ogóle, umawianie spotkań o indywidualny National Insurance Number, rozliczenia finansowe spółek ltd (zapytaj nas również o podatek w Anglii – kalkulator zwrotu), obsługa księgowa i administracyjna Twojej firmy w Wielkiej Brytanii, kadry i płace, rejestracja spółek w Anglii do VAT, przygotowywanie rocznych podsumowań (tzw. Annual), tłumaczenia dokumentów, stała reprezentacja oraz utrzymywanie kontaktu z urzędami w UK (prowadzenie korespondencji, odbieranie telefonów w imieniu Klientów). Ponadto, nasi pracownicy przygotowują roczne rozliczenia firm ltd i dyrektorów, które następnie wysyłamy do takich organów jak: brytyjski Urząd Skarbowy [HM Revenue&Customs] oraz Rejestr Spółek [Companies House].

Firma w Anglii – jak założyć, jakich formalności należy dopełnić – poniżej przedstawiamy kilka podstawowych informacji. Rozpocząć własną działalność gospodarczą możesz bądź w drodze rejestracji spółki ltd od podstaw, bądź nabywając gotową, funkcjonującą już po upływie 24 godzin. Pamiętaj o wskazaniu adresu siedziby swojego przedsiębiorstwa – jest to element obowiązkowy. Masz zbyt wiele spraw na głowie? Nie martw się – przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle atrakcyjną ofertę – adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, w ramach którego odbierzemy przychodzącą pocztę, a jej skany wyślemy na podany przez Ciebie adres mailowy.

Zadzwoń lub napisz do naszego Biura Obsługi Klienta i zapytaj o szczegóły oferty oraz aktualne promocje!