Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Biznes w Anglii 

Chciałbyś otworzyć własny biznes w Anglii? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Zgłoś się do naszego licencjonowanego biura rachunkowego, które już od przeszło dekady specjalizuje się w zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii, pełnej obsłudze kadrowej i księgowej, rozliczeniach finansowych. Nasi księgowi – to wysoko kwalifikowani specjaliści, posiadający Certyfikaty Ministra Finansów, zaś nasz personel włada kilkoma językami, co sprzyja łatwemu nawiązywaniu współpracy z Klientami spoza Polski.

Oferta naszego biura rachunkowego jest niezmiernie szeroka – świadczymy usługi, sprzyjające operatywnemu zarządzaniu firmą ltd, a mianowicie: kompleksowa obsługa administracyjna i księgowa, sporządzanie list płac, rejestracja spółki ltd w Anglii do VAT, prowadzenie kadr, przygotowywanie rocznych raportów, umawianie na spotkania o przyznanie numeru NIN, rozliczenia podatku VAT, pomoc w tłumaczeniu dokumentów, konsultacje w zakresie prawa podatkowego i biznesu w Anglii w ogóle, sporządzanie rocznych rozliczeń spółek ltd oraz dyrektorów – a następnie przekazywanie odpowiednio do HM Revenue&Customs oraz Companies House. Nasze biuro rachunkowe pełni również funkcję przedstawiciela – w imieniu Twojej firmy w Anglii prowadzimy z nimi korespondencję oraz odbieramy telefony.

Swój biznes w Anglii możesz rozpocząć w następujący sposób: gotowa, nabyta firma w Anglii, funkcjonująca zaledwie po upływie doby albo rejestracja spółki ltd od zera. Kolejny krok – to wskazanie adresu siedziby przedsiębiorstwa. W tej kwestii również możemy Ci pomóc – nasze biuro rachunkowe udostępnia Ci swój adres korespondencyjny, zapewniając przy tym odbiór poczty, a następnie wysłanie jej via mail w postaci skanów. Dzięki temu rozwiązaniu, będziesz miał więcej czasu na załatwianie pozostałych formalności „biznesowych”.

Nasze oferty są „szyte na miarę”, zależnie od indywidualnej sytuacji każdego Klienta. Przekonaj się o tym – skontaktuj się z nami jeszcze dziś!