Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zakładanie firmy za granicą 

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakładanie firmy za granicą – spora część to nasi Rodacy w Wielkiej Brytanii. Jeżeli planujesz rozpocząć działalność gospodarczą w UK i szukasz ekspertów, którzy Ci w tym pomogą – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe oferuje Ci pomoc w tym zakresie od A do Z. Działamy na rynku już 10 lat, nasi księgowi – to wysoko kwalifikowani pracownicy z Certyfikatami Ministra Finansów, a dzięki wielojęzycznemu personelowi – pomyślnie współpracujemy z wieloma zagranicznymi Klientami.

Przedstawiamy dwie możliwości: firma w Anglii może zostać zarejestrowana od podstaw albo możesz kupić już gotową spółkę ltd, która „uaktywni się” już po upływie doby. Następnie należy wybrać adres siedziby firmy. Proponujemy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, w ramach którego zobowiązujemy się ponadto do odbioru korespondencji oraz przekazywania jej na wskazany przez Ciebie adres mailowy (skany pism).

Oferta naszego biura rachunkowego obejmuje niezwykle szeroki zakres usług, a mianowicie: przygotowywanie raportów rocznych, umawianie na spotkania o numer NIN [National Insurance Number], pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rejestracja spółki do VAT, prowadzenie kadr i płac, kompleksowa obsługa księgowa i administracyjna firmy ltd, doradztwo podatkowe i biznesowe (m.in. zakładanie firmy za granicą, rozliczenie podatku z Anglii), rozliczenia VAT, sporządzania rozliczeń rocznych spółek ltd oraz dyrektorów, a następnie przekazywanie ich odpowiednio do Urzędu Skarbowego (HM Revenue&Customs) oraz Rejestru Spółek (Companies House). Nasze biuro rachunkowe utrzymuje stały kontakt z wyżej wymienionymi instytucjami brytyjskimi, odbierając telefony i prowadzać korespondencję w imieniu Klientów.

Zapraszamy do wysyłania zapytań – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę indywidualną oraz przedstawimy Ci nasze aktualne promocje.