Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Wirtualne Biuro w Leeds 

Co to jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to nazwa usługi z ang. virtual office, która polega na umożliwieniu zarejestrowania firmy z wykorzystaniem oferowanego w ramach usługi adresu. W praktyce firma, która korzysta z usługi podaje adres wirtualnego biura jako adres rejestrowy ( adres faktycznego miejsca prowadzenia firmy jest inny np. w mieszkaniu prywatnym, innym biurze itd… ). Z usługi mogą też korzystać osoby fizyczne, dla których adres wirtualnego biura będzie adresem korespondencyjnym ( choć faktyczne miejsce zamieszkania jest inne ). Dla wielu osób często zmieniających miejsce zamieszkania posiadanie stałego adresu do korespondencji jest bardzo istotne i właśnie dla takich osób kieruje swoje usługi wirtualne biuro w Leeds.

W jakim celu korzysta się z wirtualnego biura?

Usługę naszego wirtualnego biura w Leeds najczęściej wybierają przedsiębiorcy, którym zależy na usprawnieniu funkcjonowania firmy poprzez zastosowanie popularnego w UK outsourcingu. Częstymi Klientami wirtualnego biura w UK zostają przedsiębiorcy, którzy często są w podróży i nie mają możliwości regularnego odbierania korespondencji lub drobni przedsiębiorcy, którzy nie chcą rejestrować firmy w prywatnym mieszkaniu aby móc zachować prywatność i nie łączyć życia zawodowego z życiem osobistym.

Jakie usługi oferuje wirtualne biuro w Leeds?

 adres rejestracyjny dla firmy

 adres korespondencyjny

  odbieranie korespondencji

 powiadamianie o korespondencji via email

 skanowanie korespondencji

 odsyłanie korespondencji

i wiele innych…

Jaka jest cena wirtualnego biura w UK?

Nasze wirtualne biuro w UK oferuje Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnego pierwszego miesiąca usług wirtualnego biura jeśli jednocześnie korzystają Państwo z księgowości firmy w naszym biurze rachunkowym.

Jeśli nie są Państwo Klientami biura rachunkowego to roczny koszt usługi wirtualne biuro wynosi 150 £  

Tutaj można zobaczyć pełny cennik