Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Założenie działalności w Anglii 

Coraz więcej naszych Rodaków „rozwija swoje skrzydła” za granicą, próbując swoich sił w biznesie. Interesuje Cię założenie działalności w Anglii, chciałbyś poznać szczegóły, masz sporo pytań? Zapraszamy do naszego licencjonowanego biura rachunkowego. Zespół naszych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz księgowych posiadających Certyfikaty Ministra Finansów wyjaśni Ci wszystko od A do Z, rozwieje wszelkie wątpliwości!

Oferta naszego biura rachunkowego jest niezwykle szeroka, świadczone przez nas usługi zdecydowanie usprawnią prowadzenie firmy w Anglii. Nasz wielojęzyczny personel zajmuje się tłumaczeniem dokumentów, nadsyłanych przez Klientów, prowadzimy kadry i płace (także sporządzamy listy płac), oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe i biznesowe, umawiamy na spotkania o National Insurance Number (jest on obligatoryjny w przypadku podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii), rejestrujemy spółkę ltd do VAT, zapewniamy pełną obsługę księgową i administracyjną firmy w UK, przygotowujemy raporty roczne, rozliczamy podatek VAT, jak również sporządzamy roczne rozliczenia dyrektorów i spółek w Anglii, odsyłając je następnie odpowiednio do HM Revenue&Customs oraz Companies House. Nasz zespół jest stałym reprezentantem Klientów w wyżej wymienionych urzędach Wielkiej Brytanii, prowadzi z nimi korespondencję, odbiera telefony.

Założenie działalności w Anglii – to jedno z kluczowych zadań, które możesz nam zlecić. Musisz jedynie podjąć decyzję czy ma być to firma w Anglii, która może działać już po upływie doby (nasze biuro rachunkowe sprzedaje gotowe spółki ltd), czy też rejestracja od podstaw. Kolejnym krokiem jest wskazanie adresu siedziby Twojej firmy w Wielkiej Brytanii. Masz wiele obowiązków na głowie i nie masz czasu na żmudne poszukiwania? W myśl zasady „czas to pieniądz” otrzymasz nasz adres korespondencyjny w UK, w ramach którego, na dodatek, będziemy otrzymywać Twoją pocztę, a potem przekazywać ją drogą mailową (w postaci skanów).

Dowiedz się więcej o świadczonych przez nas usługach oraz aktualnych promocjach!