Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Biuro rachunkowe Anglia 

Prowadzenie własnej spółki jest nie lada wyzwaniem wiążącym się z ogromem obowiązków i dopełnianiem wszelkich formalności. Aby Twoja firma w Wielkiej Brytanii działała sprawniej – warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe Anglia – to team fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży, wysoko kwalifikowani księgowi posiadający Certyfikaty Ministra Finansów oraz personel, obsługujący naszych Klientów w kilku językach, co niezmiernie ułatwia nam nawiązywanie współpracy.

Nasi eksperci świadczą usługi w następującym zakresie: kompleksowe usługi konsultingowe w sprawach podatkowych i biznesowych (m.in. zapytaj o zwrot podatku z Anglii), tłumaczenia dokumentów Klientów, prowadzenie pełnej księgowości Twojej firmy w Wielkiej Brytanii, rozliczenia VAT, prowadzenie kadr i płac, sporządzanie rocznych podsumowań (tzw. Annual), zapewnienie obsługi administracyjnej, umawianie spotkań o przyznanie indywidualnego numeru NIN, który jest niezbędny dla podjęcia zatrudnienia w UK, rejestracja spółki ltd do VAT, sporządzanie listy płac, przygotowywanie rocznych rozliczeń dyrektorów i firm w Wielkiej Brytanii – które przekazujemy do następujących organów: HM Revenue&Customs oraz Companies House. Nasze biuro rachunkowe Anglia jest stałym przedstawicielem Twojej spółki ltd w powyższych instytucjach, odbierając w Twoim imieniu telefony, jak również prowadząc korespondencję.

Firma w Anglii – poniżej kilka informacji odnośnie jej założenia. Wybór należy do Ciebie – możesz zarejestrować ją od podstaw bądź kupić gotową spółkę ltd, która zacznie funkcjonować już w ciągu najbliższych 24 godzin. Nie masz adresu siedziby? Skorzystaj z naszej atrakcyjnej propozycji: adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii wraz usługą odbioru otrzymanej korespondencji, którą wysyłamy via mail.

Poznaj detale naszej oferty oraz aktualne promocje – skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.