Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zwrot podatku z wielkiej Brytanii 

Planujesz założenie spółki w Anglii czy może prowadzisz już własną firmę? Masz pytania, które chciałbyś skonsultować z ekspertem? Nasze biuro rachunkowe udzieli Ci pomocy od A do Z, opierając się na swoim 10-letnim doświadczeniu w branży. Zapytaj nas o rejestrację firmy w UK i Polsce, prowadzenie księgowości, zwrot podatku z wielkiej Brytanii czy też obsługę kadrową spółek. Odpowiedzi udzielą Ci nasi fachowcy – wielojęzyczny personel oraz kwalifikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, certyfikowani przez Ministra Finansów.

Oferta naszego biura rachunkowego przedstawia się następująco: prowadzenie pełnej księgowości spółki ltd w Anglii, obsługa kadrowa i administracyjna (sporządzamy listy płac), rozliczenia VAT, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, konsultacje w zakresie prawa podatkowego i biznesu w ogóle – m.in. dowiesz się jak i kiedy ubiegać się o zwrot podatku z wielkiej Brytanii, rejestracja firm ltd do VAT, przygotowanie raportów rocznych, umawianie na spotkania o numer NIN [National Insurance Number], rozliczenia roczne dyrektorów i spółek w UK, które następnie kierujemy do HM Revenue&Customs oraz Companies House. Nasi pracownicy utrzymują stały kontakt z tymi instytucjami, prowadząc w imieniu Klienta korespondencję oraz odbierając telefony.

Nasze biuro rachunkowe pomaga również przy zakładaniu spółki ltd. Przedstawiamy Ci dwie możliwości: firma w Anglii, już założona, „uaktywniająca się” w zaledwie 24h, albo rejestracja przedsiębiorstwa od zera. Pamiętaj, iż zakładając spółkę, należy podać jej adres. Odciążając Cię z tego obowiązku, oferujemy nasz adres korespondencyjny w UK. W ramach tej usługi zobowiązujemy się do odbioru Twojej korespondencji i kierowania jej w formie skanów na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły naszych atrakcyjnych promocji! Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i konkretnej sytuacji.