Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Założenie firmy w Anglii forum 

Planujesz założenie firmy w Anglii? Forum, porady, konsulting – to cenne źródła kluczowych informacji. Nasze biuro rachunkowe łączy w sobie wszystkie sposoby, oferując profesjonalną pomoc od A do Z. Nasz zespół – to osoby, posługujące się kilkoma językami obcymi, dzięki czemu z łatwością współpracujemy z Klientami spoza granic naszego kraju, jak również zawodowi księgowi, których wieloletnie doświadczenie w branży „podsumowują” Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów. Działamy na rynku już od ponad dziesięciu lat, na przestrzeni których zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakładaniu spółek w Anglii i Polsce, prowadzeniu księgowości, obsłudze kadrowej i administracyjnej.

Pełna oferta naszego licencjonowanego biura rachunkowego przedstawia się następująco: przygotowywanie rocznych rozliczeń dyrektorów i firm w Wielkiej Brytanii (a następnie przesłanie do takich instytucji jak: Companies House oraz HM Revenue&Customs), prowadzenie pełnej księgowości spółki ltd, rozliczenia podatku VAT, sporządzanie raportów rocznych, umawianie na spotkania o numer NIN (National Insurance Number – niezbędny w przypadku chęci podjęcia pracy w UK), obsługa administracyjna, kadry i płace, pomoc w tłumaczeniu dokumentów, rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii do VAT, kompleksowe usługi konsultingowe w zakresie biznesu i przepisów podatkowych, stałe przedstawicielstwo spółek Klientów przed urzędami brytyjskimi (odbieranie telefonów i prowadzenie korespondencji).

Założenie firmy w Anglii – forum, porady i praktyczne wskazówki – to wszystko uzyskasz, nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym. Wybierz jedną z dwóch opcji: rejestracja nowej spółki ltd albo założona firma w Anglii – gotowa do działania w 24 godziny. Korzystając z tej usługi, otrzymasz do dyspozycji również nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu na dopełnienie pozostałych formalności związanych z nowo otwartym przedsiębiorstwem. Nasi pracowni odbiorą Twoją korespondencję, a następnie prześlą Ci jej skany drogą mailową.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.