Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Założenie firmy za granicą 

W dzisiejszych czasach założenie firmy za granicą nie jest czymś nowym. Wielu naszych Rodaków, mieszkających na Wyspach, decyduje się zarejestrować spółkę w Anglii. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystkie formalności zostały dopełnione i nie popełniono żadnego błędu – skorzystaj z pomocy ekspertów! Jesteśmy biurem rachunkowym, specjalizującym się już od kilkunastu lat w zakładaniu spółek w Anglii i Polsce oraz prowadzeniu księgowości. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania oraz udzielimy praktycznych wskazówek związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Założenie firmy za granicą, w Wielkiej Brytanii, wygląda następująco: rejestracja spółki ltd od podstaw bądź firma w Anglii – gotowa, już założona, działająca po upływie 24 godzin. Ponadto, kolejną istotną kwestią jest adres siedziby spółki. Oferujemy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii – pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo cennego czasu i zająć się załatwianiem pozostałych formalności. Warto dodać, iż udostępniamy nie tylko adres, lecz również gwarantujemy odbiór korespondencji, którą następnie odsyłamy drogą elektroniczną (w formie skanów).

Pozostałe usługi, świadczone przez nasze biuro rachunkowe, to: kompleksowa obsługa księgowa, administracyjna i kadrowa (w tym sporządzanie list płac), doradztwo w zakresie przepisów prawa podatkowego oraz biznesu w ogóle (m.in. kwestia zwrotu podatku z Anglii), umawianie spotkań o indywidualny National Insurance Number, pomoc w tłumaczeniach dokumentów Klientów, rejestracja spółki do VAT, przygotowywanie raportów rocznych, rozliczenia VAT, wykonywanie rozliczeń rocznych spółki ltd i dyrektorów, które są następnie przekazywane do Companies House i HM Revenue&Customs. Ponadto, utrzymujemy stały kontakt z urzędami brytyjskimi, odbierając telefony i korespondencję w imieniu naszych Klientów.

Już dziś napisz lub zadzwoń do nas i poznaj szczegóły świadczonych przez nas usług oraz aktualne promocje! Gwarantujemy przygotowanie indywidualnych ofert „na miarę” każdego Klienta.