Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Biura ksiegowe w Londynie 

Obowiązki związane z prowadzeniem własnej spółki nieraz nas „przerastają” i potrzebujemy pomocy fachowców, którzy przejęliby część spraw „firmowych”. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą biura ksiegowe w Londynie. Nasz zespół fachowców posiada wieloletnie doświadczenie w branży, wysokie kwalifikacje poświadczone przez Certyfikaty Ministra Finansów, jak również zapewnia obsługę Klientów w kilku językach – co jeszcze bardziej ułatwia nawiązywanie współpracy. Celem świadczonych przez nas usług jest odciążenie przedsiębiorcy z części obowiązków, jak również usprawnienie zarządzania firmą ltd. Prowadzimy kadry i płace spółek w Anglii (również sporządzamy listy płac), umawiamy spotkania o przyznanie indywidualnego National Insurance Number, zapewniamy pełną opiekę administracyjną oraz księgową, pomagamy w tłumaczeniach dokumentów, dostarczanych przez Klientów, rozliczamy podatek VAT, przygotowujemy raporty roczne, świadczymy kompleksowe usługi konsultingowe w zakresie biznesu i prawa podatkowego (w tym również temat zwrotu podatku w UK), utrzymujemy stały kontakt oraz reprezentujemy naszych Klientów w takich instytucjach brytyjskich jak HM Revenue&Customs i Companies House, rejestrujemy spółki do VAT, przygotowujemy roczne rozliczenia firm w Anglii i dyrektorów, które następnie kierujemy do wyżej wspomnianych urzędów.

Biura księgowe w Londynie są też profesjonalnym wsparciem dla tych, którzy dopiero planują założenie własnej działalności gospodarczej w UK. Nasza załoga doradzi Ci od A do Z – dowiesz się jak firma w Anglii wygląda od strony praktycznej. Pamiętaj, iż punktem kluczowym rejestracji spółki ltd jest jej adres. Mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę: adres korespondencyjny w UK, wraz z usługą odbioru pism, a następnie przesyłaniem ich w formie skanów na podany przez Ciebie adres mailowy.

Przedstaw swoje pytania naszym konsultantom Działu Obsługi Klienta, a poznasz atrakcyjne promocje naszego biura rachunkowego!