Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak zarejestrować firmę w Anglii 

Coraz więcej Polaków mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii decyduje się na podjęcie poważnego kroku jakim jest działalność gospodarcza w UK. Jest to temat dość obszerny, w związku z czym łatwo jest popełnić błąd, którego naprawienie może okazać się bardzo „kosztowne”. Jeżeli chcesz wiedzieć jak zarejestrować firmę w Anglii od A do Z – zapytaj naszych ekspertów. Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, zajmującym się rejestracją spółek ltd w Anglii od kilkunastu lat.

A więc jak zarejestrować firmę w Anglii? Przedstawiamy dwie możliwości: rejestracja spółki ltd od podstaw albo gotowa firma w Anglii, która może działać już po upływie 24 godzin. Oprócz tego, udostępniamy Ci nasz adres korespondencyjny w UK, w związku z czym zaoszczędzasz sporo czasu na poszukiwaniach odpowiedniej siedziby dla swojego przedsiębiorstwa. Usługa adresu korespondencyjnego obejmuje również odbiór wszelkich pism, które następnie przekazujemy drogą elektroniczną w postaci skanów.

W naszym biurze rachunkowym możesz również skorzystać z następujących usług: rejestracja firmy ltd do VAT, obsługa kadrowa, sporządzanie list płac, rozliczenia roczne spółki oraz dyrektorów przekazywane następnie do Urzędu Skarbowego oraz Rejestru Spółek, umawianie spotkań o indywidualny numer National Insurance Number [NIN], wykonywanie raportów rocznych, rozliczenia VAT, doradztwo podatkowe i biznesowe dotyczące takich kwestii jak: firma w Anglii, podatki UK, zasiłki w Anglii i in. Ponadto nasi pracownicy  reprezentują Klientów przed Companies House i HM Revenue&Customs, prowadząc z nimi stałą korespondencję, jak również odbierając telefony czy też załatwiając wszelkie bieżące formalności. Nasze biuro rachunkowe oferuje także pomoc w tłumaczeniach dokumentów.

Nasz wielojęzyczny personel oraz wysoko kwalifikowani księgowi, posiadający Certyfikaty Ministra Finansów, zapewnią obsługę każdego klienta na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszymi najnowszymi promocjami oraz szczegółami oferty. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz „uszycie” indywidualnych ofert, dopasowanych do potrzeb każdego Klienta.