Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zasiłki w Anglii 

Planujesz założenie firmy za granicą? Chciałbyś poznać szczegóły rejestracji spółki ltd w Anglii? Czy może prowadzisz już własną firmę ltd i interesują Cię takie kwestie, jak podatki w Wielkiej Brytanii, zasiłki w Anglii? Nasze biuro rachunkowe udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania! Od 10 lat specjalizujemy się w zakładaniu firm, prowadzeniu pełnej księgowości, a nasz zespół – to przede wszystkim profesjonalni księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów oraz wielojęzyczny team, dzięki któremu mamy możliwość odbierania korespondencji i telefonów za Klienta w kilku językach.

Możesz rozpocząć działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii w następujący sposób: firma w Anglii, zarejestrowana od podstaw, albo gotowa spółka ltd, która może zacząć działać już po 24 godzinach. Kolejna propozycja naszego biura rachunkowego – adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Nie musisz już szukać odpowiedniej siedziby dla swojej firmy, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo cennego czasu. Na dodatek – w ramach tej usługi zapewnimy odbiór całej korespondencji, a następnie wyślemy ją na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Ponadto, nasze biuro rachunkowe świadczy wiele innych usług, wspomagających sprawne zarządzanie firmą ltd: pełna obsługa księgowa i kadrowa (w tym również sporządzanie list płac), przygotowywanie raportów rocznych, prowadzenie korespondencji oraz reprezentacja Klientów w urzędach brytyjskich, sporządzanie rozliczeń rocznych spółki ltd i Dyrektora, a następnie przekazywanie ich odpowiednio do HM Revenue&Customs oraz Companies House. Ponadto rejestrujemy spółkę do VAT, pomagamy w tłumaczeniach dokumentów, umawiamy na spotkania o indywidualny numer NIN, przygotowujemy rozliczenia VAT. Udzielamy konsultacji w zakresie biznesu i prawa podatkowego (m.in. takie kwestie jak: zasiłki w Anglii, rozliczenie podatku z UK).

Przedstaw nam swój projekt, a my na podstawie otrzymanych informacji „uszyjemy” ofertę specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami.