Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Polskie biura ksiegowe w Londynie 

Prowadząc własną działalność gospodarczą w UK, nieraz napotykamy trudne sytuacje, których rozwiązanie wymaga wiedzy specjalistycznej. Bardzo często są to kwestie w zakresie rachunkowości, rozliczeń podatkowych czy też obsługi kadrowej spółek ltd. Wówczas przychodzą z pomocą polskie biura ksiegowe w Londynie. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku od przeszło kilkunastu lat, specjalizując się w zakresie obsługi administracyjnej, księgowości czy też zakładaniu spółek w Anglii i Polsce. Księgowi, posiadający Certyfikaty Ministra Finansów, oraz personel, posługujący się kilkoma językami – to gwarancja najwyższej obsługi naszych Klientów.

Oto lista usług świadczonych przez naszych ekspertów: kompleksowy konsulting biznesowy i podatkowy, rozliczenia podatku VAT, umawianie spotkań o przyznanie indywidualnego numeru NIN, przygotowywanie raportów rocznych firm w Wielkiej Brytanii, tłumaczenie dokumentów, utrzymywanie stałego kontaktu, jak również prowadzenie korespondencji z takimi instytucjami w Anglii jak: Companies House oraz HM Revenue&Customs, opieka administracyjna, księgowa i kadrowa (w tym sporządzanie list płac), rejestracja firm ltd do VAT, przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek w Anglii i ich dyrektorów, które następnie są wysyłane do odpowiednich urzędów w Wielkiej Brytanii.

Planujesz otworzyć własną działalność gospodarczą w UK? Postaw na profesjonalizm i polskie biura ksiegowe w Londynie. Nasi fachowcy pomogą Ci od A do Z. Możliwości są dwie: gotowa firma w Anglii (już założona – zaczyna działać po 24 godzinach) bądź rejestracja od zera. Nie masz siedziby spółki? Skorzystaj z naszej oferty – adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii „uatrakcyjniony” o zapewnienie odbioru pism i wysłanie ich na wskazany przez Ciebie adres mailowy w formie skanów.

Wyślij do nas zapytanie, a poznasz szczegóły oferty naszego biura rachunkowego oraz atrakcyjne promocje! Nasze ceny są elastyczne, dopasowane do każdej poszczególnej oferty.