Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma w Angli 

Mieszkasz na Wyspach i już od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej w Anglii? Chciałbyś stanąć na swoim, ale nie znasz obowiązujących przepisów w zakresie rejestracji spółki ltd, jak również formalności, które należy dopełnić czy też dokumentów, które należy złożyć? Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, zajmującym się od ponad 10 lat rejestracją spółek i  prowadzeniem pełnej księgowości. Przedstawimy Ci, krok po kroku, jak wygląda firma w Angli od strony praktycznej, udzielając odpowiedzi na każde Twoje pytanie.

Zgodnie z ofertą naszego biura rachunkowego, masz dwie opcje do wyboru: założenie spółki ltd od podstaw lub gotowa firma w Angli, która może działać już po upływie 24 godzin. Bez względu na to, którą z opcji wybierzesz, udostępnimy Ci również nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Niewątpliwie zaoszczędzisz przez to wiele cennego czasu na załatwianie pozostałych, niemniej ważnych formalności. Całą korespondencję odsyłamy w formie skanów na wskazany adres mailowy.

Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług, które mają na celu usprawnienie zarządzania własną firmą: kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. kwestia zwrotu podatku z Anglii), rejestracja spółki ltd do VAT, sporządzanie raportów rocznych, umawianie spotkań o numer NIN, który jest niezbędny w sytuacji podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii. Ponadto rozliczamy VAT, prowadzimy kadry i płace (w tym sporządzanie list płac), oferujemy pomoc w tłumaczeniach dokumentów, jak również wykonujemy rozliczenia roczne spółki i jej dyrektora, które następnie są przesyłane do HM Revenue&Customs i Companies House. Naszym zadaniem jest również utrzymywanie stałego kontaktu i prowadzenie korespondencji z urzędami, reprezentując w nich interesy Twojej firmy w Anglii.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, „dopasowując” ofertę do jego potrzeb. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z atrakcyjnymi promocjami!