Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatki Anglia 

Wielu młodych przedsiębiorców, planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii, ma sporo pytań i wątpliwości. Pamiętaj, iż każdy, nawet najmniejszy błąd, może Cię w przyszłości niemało kosztować. Skorzystaj z pomocy ekspertów! Nasze biuro rachunkowe już od ponad 10 lat specjalizuje się w takich tematach jak: firma w Anglii, prowadzenie księgowości, obsługa kadrowa, podatki Anglia. Omówimy każdą kwestię od początku do końca, udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Nasi eksperci wyjaśnią Ci jak zarejestrować firmę w Anglii: spółka założona od podstaw albo gotowa firma w Anglii, która funkcjonuje już po 24 godzinach. Zdajemy sobie sprawę, iż każdy, szczególnie młody początkujący przedsiębiorca, ma sporo spraw na głowie i jak zwykle za mało czasu. Dlatego też oferujemy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii – nie musisz już szukać odpowiedniej siedziby dla swojej spółki ltd, co przecież może zająć co najmniej kilka dni, a może i tygodni. Usługa ta obejmuje również możliwość odbierania, a następnie odsyłania korespondencji via email (w formie skanów).

Ponadto w ofercie naszego biura rachunkowego znajdziesz następujące usługi: przygotowanie raportów rocznych, rejestracja firmy ltd do VAT, umawianie spotkań o indywidualny National Insurance Number, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, składanie rozliczeń VAT, doradztwo w zakresie prawa podatkowego (m.in. podatki Anglia) oraz biznesu w ogóle, prowadzenie kadr i płac, kompleksowa obsługa księgowa i administracyjna, reprezentacja i utrzymywanie kontaktu z urzędami, sporządzanie oraz wysyłanie rozliczeń rocznych spółki i dyrektora do HM Revenue&Customs oraz Companies House.  

Nasze biuro jest ubezpieczone, co dodatkowo chroni Twoją spółkę ltd w Anglii. Wysoko kwalifikowani księgowi, posiadający Certyfikaty Ministra Finansów, zapewnią obsługę Klienta na najwyższym poziomie.

Już dziś skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualne promocje oraz szczegóły naszej oferty.