Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Spółka w Anglii 

Chciałbyś założyć firmę w Anglii, lecz nie znasz formalności i obowiązującego ustawodawstwa w danym zakresie? Możemy Ci pomóc! Nasze biuro rachunkowe – to zespół ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakładaniu firm w UK, obsłudze księgowej i kadrowej spółek ltd. Wyjaśnimy Ci jak przebiega rejestracja firmy w Anglii, przedstawiając cały proces od A do Z oraz udzielając wielu cennych wskazówek.

Istnieją dwie opcje: spółka w Anglii założona od podstaw albo gotowa firma w Anglii, która zaczyna funkcjonować już po 24 godzinach. Którąkolwiek możliwość wybierzesz – nasze biuro rachunkowe udostępni Ci adres korespondencyjny w UK. Zaoszczędzisz czas, tak cenny dla każdego przedsiębiorcy, i będziesz mógł zająć się pozostałymi sprawami swojej spółki ltd. Ponadto, zapewniamy odbiór korespondencji, którą następnie wysyłamy Ci drogą mailową (skany pism).

Do pozostałych usług, świadczonych przez nasze licencjonowane biuro rachunkowe, należą: kompleksowe doradztwo podatkowe i biznesowe (m.in. w kwestii zwrotu podatku z Anglii), umawianie spotkań o indywidualny numer NIN, obligatoryjny dla osób, zamierzających legalnie pracować w UK, rejestracja spółki ltd do VAT, sporządzanie rocznych raportów, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, spółka w Anglii – pełna obsługa księgowa i kadrowa, wykonywanie rozliczeń rocznych spółki i dyrektora, które następnie są przesyłane do Companies House i HM Revenue&Customs, sporządzanie list płac, odbieranie korespondencji i telefonów za Klienta, przedstawicielstwo w urzędach, rozliczenia VAT.

Zespół naszego biura rachunkowego – to przede wszystkim eksperci, mający ogromne doświadczenie w danej branży, wykwalifikowani księgowi posiadający Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów, jak również wielojęzyczny personel, dzięki czemu swobodnie współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami.

Posiadamy ubezpieczenie, które chroni również i Twoją spółkę ltd. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z usługami, świadczonymi przez nasze biuro rachunkowe – nasi eksperci „uszyją” indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!