Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Księgowość UK 

Chcesz wiedzieć jak założyć działalność gospodarczą w Anglii, jak prowadzona jest księgowość UK czy też jak ubiegać się o zwrot podatku? Decydując się na taki poważny krok, jakim jest założenie firmy w Wielkiej Brytanii, warto skorzystać z pomocy fachowców, gdyż pomoże Ci to uniknąć popełnienia błędów. Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, zajmującym się od kilkunastu lat zakładaniem spółek w Anglii i Polsce. Poznaj odpowiedzi na swoje pytania – od A do Z!

Zakres świadczonych przez nasze biuro rachunkowe usług przedstawia się następująco: rejestracja spółek w Anglii do VAT, umawianie na spotkania o National Insurance Number, kompleksowa obsługa przedsiębiorstwa – kadry, płace, księgowość UK, przygotowywanie raportów rocznych, tłumaczenie dokumentów Klientów biura, rozliczenia podatku VAT, udzielanie wskazówek i porad w zakresie biznesu i prawa podatkowego, sporządzanie rozliczeń VAT spółek ltd i dyrektorów, które następnie wysyłamy do HM Revenue&Customs i Companies House. Nasze biuro rachunkowe zobowiązuje się do utrzymywania w imieniu Klientów stałego kontaktu z urzędami Wielkiej Brytanii – prowadząc z nimi korespondencję oraz odbierając telefony.

Jedną z ważniejszych kwestii, w której się specjalizujemy jest pomoc przy rejestracji spółek w Anglii. Przede wszystkim wybierz czy interesuje Cię gotowa firma w Anglii, czy też chciałbyś zarejestrować spółkę ltd od podstaw. Pamiętaj, iż obowiązkowe jest podanie adresu siedziby Twojej firmy w UK. Wiemy, iż załatwienie wszystkich formalności jest niezwykle czasochłonne, a także stresujące, dlatego proponujemy Ci gotowe rozwiązanie – otrzymasz nasz adres korespondencyjny wraz z gwarancją odbioru poczty, a następnie jej przekazaniem via mail (w postaci skanów).

Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie, a większość nowych Klientów pochodzi z polecenia. Już dziś wyślij do nas swoje zapytanie, a przedstawimy Ci indywidualnie sporządzoną ofertę.