Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Działalność w UK 

Mieszkasz na Wyspach i rozważasz założenie własnej firmy? Chciałbyś stanąć na swoim, prowadzić działalność w UK, jednak nie znasz obowiązujących przepisów oraz formalności, które należy dopełnić? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, działającym na rynku już od dziesięciu lat i specjalizującym się w zakładaniu spółek w Anglii i Polsce. Udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, przedstawimy Ci cały proces od A do Z.

Działalność w UK można rozpocząć w następujący sposób (są dwie możliwości): rejestracja spółki ltd od podstaw lub może to być również gotowa firma w Anglii, która będzie działać już w 24 godziny. Dana oferta obejmuje także udostępnienie naszego adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii, w ramach którego zapewniamy odbiór Twojej poczty, a następnie skanujemy ją i odsyłamy drogą mailową. To niezwykle atrakcyjna propozycja, dzięki której zaoszczędzisz sporo czasu i nie będziesz musiał już szukać odpowiedniej siedziby dla swojej spółki w Anglii.

Nasze biuro rachunkowe zatrudnia wysoko kwalifikowanych księgowych z wieloletnim doświadczeniem w branży, legitymujących się Certyfikatami MF, oraz wielojęzycznych pracowników, co znacznie usprawnia współpracę z wieloma klientami zagranicznymi. Świadczymy następujące usługi: obsługa kadrowa, księgowa i administracyjna (również sporządzanie list płac), przygotowywanie raportów rocznych, kontakt i reprezentacja Klienta przed urzędami brytyjskimi (odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji), rozliczenia VAT, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, umawianie na spotkania o przyznanie indywidualnego numeru NIN, rejestracja spółek ltd do VAT. Poza tym nasze biuro rachunkowe zajmuje się rozliczeniami rocznymi spółek oraz dyrektorów, przesyłając je odpowiednio do HM Revenue&Customs i Companies House. W naszym biurze rachunkowym świadczymy także kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe, m.in. kwestia rozliczenia podatku z Anglii.

Już dziś skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci nasze aktualne promocje!