Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zwrot podatku w Anglii 

Działalność gospodarcza jest niezwykle obszernym tematem, w którym nieraz wymagana jest wiedza specjalistyczna. Coraz więcej Polaków, mieszkających za granicą, a w szczególności w Wielkiej Brytanii, rozważa założenie własnego przedsiębiorstwa. Proces ten nie należy do najłatwiejszych, w związku z czym warto zlecić to zadanie fachowcom! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe już od 10 lat specjalizuje się w zakładaniu spółek w Anglii i Polsce, jak również doradzamy już doświadczonym przedsiębiorcom w takich kwestiach, jak obsługa księgowa i kadrowa, zwrot podatku w Anglii czy optymalizacja kosztów.

Założenie spółki ltd przebiega w następujący sposób: rejestracja od podstaw bądź gotowa firma w Anglii, która może działać już po upływie 24 h. Poszukiwania adresu siedziby dla swojego przedsiębiorstwa są nieraz czasochłonne, dlatego przedstawiamy Ci naszą atrakcyjną propozycję – udostępniamy Ci adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, w ramach którego zapewniamy odbiór Twojej poczty, którą następnie przekazujemy drogą mailową (w formie skanów).

Współpracując z naszym biurem rachunkowym, możesz zlecić wykonanie następujących usług: umawianie na spotkania o przyznanie indywidualnego numeru NIN [National Insurance Number], konsultacje podatkowe i biznesowe (m.in. dowiesz się jak ubiegać się o zwrot podatku w Anglii), pomoc w tłumaczeniu dokumentów, rozliczenia VAT, wykonywanie raportów rocznych, kompleksowa obsługa administracyjna, księgowa i kadrowa spółki ltd (w tym także przygotowanie listy płac), rejestracja spółki do VAT. Sporządzamy roczne rozliczenia firm ltd oraz ich dyrektorów, a następnie wysyłamy je do odpowiednich instytucji brytyjskich: HM Revenue&Customs oraz Companies House. Oprócz tego nasze biuro rachunkowe reprezentuje Klientów w urzędach – prowadzi z nimi korespondencję oraz odbiera telefony.

Nasi księgowi legitymują się Certyfikatami Ministra Finansów, a pracownicy znają kilka języków obcych, co znacznie ułatwia współpracę z wieloma klientami spoza Polski.

Dowiedz się więcej – zadzwoń lub napisz do nas!