Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak otworzyć firmę w Anglii 

Rozważasz prowadzenie działalności w UK, jednak najpierw chcesz poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, mieć pewność, iż wszystkie formalności zostały dopełnione prawidłowo? Chcesz wiedzieć jak otworzyć firmę w Anglii? Zapytaj naszych ekspertów! Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, specjalizującym się w danej branży już ponad 10 lat, mamy ogromne doświadczenie w zakładaniu spółek ltd w Wielkiej Brytanii, jak również w Polsce. Nasz zespół – to wielojęzyczny team, obsługujący klientów w kilku językach oraz wysoko kwalifikowani księgowi, legitymujący się Certyfikatami MF.

Jak otworzyć firmę w Anglii? Możliwości są dwie: rejestracja spółki ltd od podstaw albo gotowa firma w Anglii, działająca po upływie 24 godzin. Daną usługę „poszerzamy” o udostępnienie Ci naszego adresu korespondencyjnego w UK, co pozwoli Ci zaoszczędzić niemało czasu. Nasi pracownicy zapewnią odbiór Twojej poczty, którą potem wysyłamy na Twój adres mailowy w formie skanów.

Nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym możesz skorzystać również z następujących usług: kompleksowa obsługa kadrowa (m.in. przygotowywanie list płac), prowadzenie pełnej księgowości firmy ltd, konsultacje w zakresie biznesu i prawa podatkowego, umawianie spotkań o indywidualny National Insurance Number, wykonywanie rozliczeń podatku VAT. Oprócz tego oferujemy pomoc w tłumaczeniach dokumentów, sporządzamy raporty roczne, rejestrujemy spółki w Anglii do VAT, przygotowujemy roczne rozliczenia spółek oraz dyrektorów, a następnie przekazujemy je do takich instytucji jak Companies House oraz HM Revenue&Customs. Ponadto zobowiązujemy się do reprezentacji Klientów w wyżej wymienionych urzędach poprzez odbieranie telefonów, jak również prowadzenie korespondencji.

Posiadamy ubezpieczenie, które stanowi dodatkową gwarancję dla Twojego przedsiębiorstwa.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty naszego biura rachunkowego oraz aktualne promocje!