Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenie w Anglii 

Jesteś początkującym przedsiębiorcą, który dopiero rozważa założenie firmy w UK? A może prowadzisz już własną spółkę, jednak jest niemało kwestii, które chciałbyś omówić z fachowcami? Nasze licencjonowane biuro rachunkowe, działające na rynku od ponad dekady, udzieli Ci profesjonalnej pomocy odnośnie takich kwestii jak: rejestracja spółki ltd, pełna księgowość, rozliczenie w Anglii czy też obsługa administracyjna przedsiębiorstwa. Team naszych księgowych posiada wysokie kwalifikacje zawodowe, potwierdzone przez Certyfikaty Ministra Finansów, a ponadto – w naszym biurze obsługujemy w kilku językach obcych, co zdecydowanie ułatwia nawiązywanie współpracy z wieloma Klientami zagranicznymi.

Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług, w szczególności: sporządzamy roczne sprawozdania (tzw. annual), jesteśmy stałym przedstawicielem firm w Wielkiej Brytanii w takich urzędach jak: HM Revenue&Customs oraz Companies House, umawiamy spotkań o numer NIN, prowadzimy pełną księgowość spółki ltd, rejestrujemy firmy w UK do VAT, zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną oraz kadrowo-płacową (w tym sporządzanie list płac), oferujemy wszechstronne doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. zapytaj naszych ekspertów o podatkowe rozliczenie w Anglii), przygotowujemy roczne rozliczenia spółek w Anglii i ich dyrektorów, a następnie przekazujemy je do odpowiednich urzędów w Wielkiej Brytanii, tłumaczymy dokumenty.

Ponadto nasz team oferuje pomoc przy zakładaniu spółek ltd – bądź w drodze rejestracji od podstaw, bądź w drodze nabycia – gotowa firma w Anglii zaczyna działać już po upływie jednej doby. Kwestią niezwykle istotną jest adres Twojej spółki. Masz zbyt wiele spraw do załatwienia, a doba ma tylko 24 godziny! Rozwiązaliśmy ten problem! Oferujemy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, „poszerzony” o usługę odbioru wszelkich przychodzących pism, skanowania i wysyłania na Twój adres mailowy.  

Postaw na profesjonalne i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.