Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zakładanie firmy w Wielkiej Brytanii 

Rozważasz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w UK? Chciałbyś wiedzieć jak przebiega zakładanie firmy w Wielkiej Brytanii od A do Z? Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, specjalizującym się od ponad dekady w rejestracji spółek w Anglii oraz Polsce, prowadzeniu księgowości, obsłudze kadrowej. Nasi księgowi posiadają Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów, co potwierdza ich wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Z kolei wielojęzyczny personel – ułatwia współpracę z wieloma zagranicznymi firmami.

Zakładanie firmy w Wielkiej Brytanii może wyglądać następująco: rejestracja spółki od podstaw albo już gotowa firma w Anglii, która może działać już w 24 godziny. Ważne jest, aby każda spółka ltd miała siedzibę w UK. Pragnąc odciążyć Cię z ogromu obowiązków i zadań, nasze biuro rachunkowe udostępnia swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, gwarantując przy tym odbiór poczty i odsyłanie jej na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Co poza tym oferujemy? Kompleksowe doradztwo w sprawach biznesowych i podatkowych (m.in. kwestia rozliczenia podatku w Anglii), przygotowujemy raporty roczne, prowadzimy kadry spółki ltd,  umawiamy na spotkania o numer NIN, niezbędny w celu podjęcia pracy w UK, sporządzamy listy płac, pomagamy w tłumaczeniu dokumentów, rozliczamy VAT, zapewniamy pełną obsługę księgową i administracyjną firm ltd, wykonujemy raporty roczne, rejestrujemy spółki do VAT. Ponadto przygotowujemy rozliczenia roczne spółek i ich dyrektorów, a następnie przesyłamy je takich instytucjom jak HM Revenue&Customs oraz Companies House. Nasze biuro rachunkowe utrzymuje stały kontakt z urzędami brytyjskimi w imieniu Klientów, odbierając za nich telefony i korespondencję.

Posiadamy ubezpieczenie, które chroni również Twoją spółkę ltd w Anglii. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego – „uszyjemy” propozycję specjalnie dla Ciebie!