Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Księgowość w UK 

Jak zarejestrować spółkę ltd? Jak prowadzić księgowość w UK? Jak ubiegać się o zwrot podatku z Anglii? Te oraz wiele innych pytań nurtuje wielu przedsiębiorców prowadzących własną firmę lub planujących jej założenie. Odpowiedzi na nie udzieli Ci zespół fachowców naszego licencjonowanego biura rachunkowego, działającego w branży od ponad dziesięciu lat. Naszych pracowników cechuje profesjonalizm (kwalifikacje księgowych zostały poświadczone przez Certyfikaty Ministra Finansów) oraz wielojęzyczność (obsługa Klientów zagranicznych). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta.

Oferta naszego biura rachunkowego obejmuje następujący zakres usług: pełna księgowość w UK, umawianie spotkań o numer NIN, obsługa administracyjna oraz kadrowo-płacowa firmy ltd, przygotowywanie rocznych podsumowań, wykonywanie rozliczeń podatkowych, rejestracja spółki ltd do VAT, tłumaczenie dokumentów Klientów, kompleksowy konsulting podatkowy i biznesowy, sporządzanie listy płac, przygotowanie rocznych rozliczeń dyrektorów i ich firm w UK, które następnie kierujemy odpowiednio do Companies House oraz HM Revenue&Customs. Oprócz tego, jesteśmy w stałym kontakcie z powyższym organami – poprzez odbieranie telefonów i prowadzenie korespondencji w imieniu Klienta.

Nasz team ekspertów pomoże Ci w procesie rejestracji przedsiębiorstwa w Wielkiej Brytanii: od podstaw bądź w drodze nabycia gotowej spółki (firma w Anglii). Ważne! Każda spółka powinna mieć adres siedziby. Postanowiliśmy ułatwić Ci załatwienie tej formalności, oferując swój adres korespondencyjny w UK. Dodatkowo, uzyskasz od nas gwarancję odbioru Twoich pism i dokumentów, które następnie prześlemy Ci drogą elektroniczną w formie skanów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, który przedstawi Ci szczegółową ofertę naszego biura rachunkowego, jak również atrakcyjne promocje. Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Klienta.