Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatki UK 

Mieszkasz już od dłuższego czasu na Wyspach, masz pracę, ale chcesz to zmienić i założyć spółkę w Anglii, lecz nie wiesz jak do tego podejść od strony praktycznej? Masz wiele wątpliwości i pytań, a nie chcesz popełnić „kosztownego” błędu? Zadaj swoje pytania ekspertom! Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, które od ponad 10 lat zajmuje się prowadzeniem księgowości (m.in. takie kwestie jak podatki UK), obsługą administracyjną firm oraz zakładaniem spółek w Anglii i Polsce.

Założyć firmę w Wielkiej Brytanii można na dwa sposoby: rejestracja spółki ltd od podstaw lub gotowa firma w Anglii, działająca w 24 godziny. Kolejnym krokiem jest wybór adresu siedziby. Nasze biuro rachunkowe proponuje Ci swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii – dana usługa obejmuje nie tylko biuro, lecz także gwarancję odbioru korespondencji oraz jej wysyłanie w postaci skanów na wskazany przez Ciebie adres mailowy. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i będziesz mógł spokojnie załatwić pozostałe obowiązki związane z prowadzeniem spółki ltd.

Oto pozostałe usługi, z których możesz skorzystać, współpracując z naszym biurem rachunkowym: rozliczenia VAT, kompleksowa obsługa kadrowa, administracyjna i księgowa (w tym także sporządzanie list płac), umawianie spotkań o indywidualny National Insurance Number, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, przygotowywanie raportów rocznych, pełne doradztwo podatkowe i biznesowe (m.in. podatki UK, rozliczenie podatku z Anglii), rejestracja spółki ltd do VAT, przygotowanie rozliczeń rocznych spółek i Dyrektorów (a następnie przekazanie odpowiednim urzędom: Companies House i HM Revenue&Customs), prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów za Klientów w kilku językach.

Nasi księgowi legitymują się Certyfikatami Ministra Finansów, co stanowi gwarancję najlepszej obsługi klienta. Oferty są dopasowane do każdej indywidualnej sytuacji. Zapytaj o szczegóły – skontaktuj się z nami już dziś!