Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Konto bankowe w Anglii 

Mieszkasz na Wyspach, planujesz rozpocząć działalność gospodarczą, ale powstrzymuje Cię ogrom pytań i wątpliwości? Chcesz poznać szczegóły takich kwestii jak rejestracja spółki ltd, konto bankowe w Anglii, obsługa księgowa czy podatki UK? Zadaj wszystkie pytania naszym ekspertom! Nasze biuro rachunkowe działa na rynku od ponad dekady, specjalizując się w zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii i Polsce, obsłudze księgowej i kadrowej. Zatrudniamy księgowych legitymujących się Certyfikatami MF, co świadczy o ich wysokich kwalifikacjach zawodowych, jak również osoby, władające językami obcymi, co znacznie ułatwia współpracę z przedsiębiorstwami zagranicznymi.

Nasze biuro rachunkowe przedstawia dwie opcje: firma w Anglii, założona od podstaw, albo nabycie gotowej spółki ltd, która „uaktywni się” w 24 godziny. Kolejna atrakcyjna propozycja – udostępnienie naszego adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii, w ramach którego zapewniamy również odbiór Twojej korespondencji, a następnie przesłanie jej skanów drogą mailową. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo cennego czasu i załatwić pozostałe sprawy związane z prowadzeniem Twojego przedsiębiorstwa.

Oprócz pomocy przy rejestracji spółki w Anglii, świadczymy również wiele innych usług, a mianowicie: konsultacje w zakresie biznesu oraz przepisów prawa podatkowego, rejestracja spółek ltd do VAT, sporządzanie raportów rocznych, umawianie na spotkania o National Insurance Number, rozliczenia VAT, prowadzenie kadr, sporządzanie list płac, kompleksowa obsługa księgowa i administracyjna. Naszym zadaniem jest utrzymywanie stałego kontaktu z instytucjami brytyjskimi – m.in. pomagamy załatwić odpowiednie dokumenty, których potrzebujesz, gdy zakładasz konto bankowe w Anglii.  Odbieramy telefony i maile w imieniu naszych Klientów. Ponadto, przygotowujemy rozliczenia roczne spółek i Dyrektorów, które następnie wysyłamy do takich urzędów jak Companies House i HM Revenue&Customs.

Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy Ci szczegóły naszych usług, jak również aktualne promocje.