Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zwrot podatku Anglia 

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, prowadzącym działalność gospodarczą w UK, na pewno nieraz słyszałeś hasło „zwrot podatku Anglia”. Możesz się o niego ubiegać pod koniec roku podatkowego. Jest to kwestia wymagająca wiedzy specjalistycznej, dlatego, nie chcąc się narazić na dodatkowe problemy i przede wszystkim koszty, warto zlecić to zadanie ekspertom. Nasze biuro rachunkowe jest obecne na rynku już 10 lat. Specjalizujemy się w rejestracji spółek w Anglii i Polsce, prowadzeniu księgowości, doradztwie podatkowym. Wyjaśnimy Ci m.in. jak otrzymać zwrot podatku z Anglii, jak założyć firmę w UK, udzielając wielu praktycznych porad i wskazówek.

Świadczymy następujące usługi: wykonanie rozliczeń rocznych spółek ltd i Dyrektorów, które następnie przesyłamy do odpowiednich organów (HM Revenue& Customs, Companies House), tłumaczenie dokumentów, umawianie spotkań o NIN (indywidualny numer nadawany każdemu, kto zamierza podjąć pracę w Wielkiej Brytanii), sporządzanie rocznych raportów, prowadzenie kadr i płac, wieloaspektowe doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. temat zwrot podatku Anglia), obsługa księgowa firm, reprezentowanie Twojej spółki w odpowiednich instytucjach (w tym prowadzenie korespondencji, odbieranie telefonów za Klientów). Ponadto, oferujemy pomoc w rejestracji firmy w UK. Wybór należy do Ciebie: może to być firma w Anglii, założona od podstaw, lub gotowa spółka ltd, która jest „aktywna” już po upływie doby. Korzystając z naszej pomocy, otrzymasz również nasz adres korespondencyjny w UK, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele cennego czasu i będziesz mógł spokojnie zająć się innymi sprawami związanymi z prowadzeniem i zarządzaniem firmy. Usługa ta obejmuje odbiór korespondencji, którą następnie skanujemy i odsyłamy na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój plan – czy interesuje Cię firma w Anglii, jedynie obsługa księgowa czy może prowadzenie kadr? My ze swojej strony przygotujemy ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb, „szyjąc ją na miarę”.