Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma ltd-k 

Ostatnio coraz więcej osób zakłada firmy za granicą – w tym również Polacy mieszkający na Wyspach. Nieraz przeszkodą jest nieznajomość obowiązujących przepisów, a każdy popełniony błąd może nas w przyszłości niemało kosztować. W związku z tym warto zasięgnąć opinii fachowców! Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na polskim rynku już 10 lat. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim firma ltd w Wielkiej Brytanii – rejestracja, prowadzenie księgowości, obsługa administracyjna – od A do Z.

Nasze biuro rachunkowe przedstawia Ci dwie możliwości: spółka ltd, zarejestrowana od podstaw, albo gotowa firma w Anglii – działająca już po upływie doby. Jednym z istotnych elementów rejestracji jest adres siedziby – my udostępniamy Ci swój adres korespondencyjny, a więc to już koniec streso- i czasochłonnych poszukiwań! Zapewniamy odbiór korespondencji, którą potem wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres mailowy (skany dokumentów).

Oferta naszego biura rachunkowego zawiera wiele usług, dzięki którym Twoja firma ltd będzie prowadzona sprawnie i operatywnie, a mianowicie: rejestracja spółki do VAT, pomoc w tłumaczeniu dokumentów, umawianie na spotkania o przyznanie indywidualnego National Insurance Number, kompleksowe doradztwo w zakresie biznesu i prawa podatkowego (m.in. rozliczenia podatków z Anglii), prowadzenie kadr i płac, przygotowywanie rozliczeń VAT, sporządzanie raportów rocznych, wykonywanie rozliczeń rocznych spółek ltd oraz ich dyrektorów, a następnie przekazywanie ich odpowiednio do takich urzędów brytyjskich jak Companies House oraz HM Revenue&Customs. Przedstawiamy naszych Klientów przed wyżej wymienionymi instytucjami, odbierając telefony oraz prowadząc korespondencję.

Nasz zespół – to profesjonalni księgowi, których wysokie kwalifikacje zawodowe zostały dodatkowo poświadczone przez Certyfikaty Ministra Finansów, jak również wielojęzyczny personel, obsługujący wielu zagranicznych Klientów.

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej o naszych aktualnych promocjach!