Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Anglia podatek 

Zakładając własną firmę, należy wziąć pod uwagę każdy, nawet najdrobniejszy szczegół tego wielowątkowego procesu. Aczkolwiek w takim „tłumie” dokumentów i formalności łatwo jest popełnić błąd. W związku z tym warto jest zasięgnąć opinii fachowca. Zastanawiasz się dopiero nad rejestracją spółki ltd? A może już prowadzisz własną spółkę i chciałbyś zapytać o takie kwestie jak: księgowość, Anglia podatek VAT czy listy płac? Nasze licencjonowane biuro rachunkowe zna odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! Jesteśmy zespołem ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Obsługujemy w kilku językach, dzięki czemu nawiązujemy współpracę również z przedsiębiorstwami spoza Polski. Nasi księgowi legitymujący się Certyfikatami MF zapewnią najwyższy poziom świadczonych usług.

Poniżej przedstawiamy ofertę naszego biura rachunkowego: prowadzenie kadr i płac spółki w Anglii (również sporządzanie list płac), kompleksowy konsulting podatkowy i biznesowy, przygotowywanie raportów rocznych, Anglia podatek VAT (rozliczenia, zwroty), umawianie spotkań o NIN (konieczny w celu podjęcia legalnego zatrudnienia na Wyspach), pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rejestracja spółki ltd do VAT, obsługa administracyjna, utrzymywanie stałego kontaktu oraz reprezentacja Klientów w takich organach w UK jak Companies House oraz HM Revenue&Customs, prowadzenie pełnej księgowości Twojej firmy w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego, naszym zadaniem jest przygotowywanie rocznych rozliczeń spółek ltd w Anglii oraz ich dyrektorów, i kierujemy je do powyższych instytucji brytyjskich.

Team naszych ekspertów pomoże również przy zakładaniu spółki ltd. Opcja pierwsza – firma w Anglii działająca w 24 godziny (nasze biuro rachunkowe sprzedaje takie gotowe spółki), opcja druga – rejestracja od zera. Zakładając przedsiębiorstwo, pamiętaj, iż elementem kluczowym jest jego siedziba. Masz zbyt wiele na głowie i nie masz czasu na poszukiwania? Skorzystaj z naszego adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii, w ramach którego zobowiązujemy się do dostarczania Ci całej korespondencji na Twój adres mailowy (w formie skanów).

Nie zwlekaj i poznaj szczegóły oferty naszego biura rachunkowego!