Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma w Anglii podatki 

Rozważając prowadzenie działalności gospodarczej w UK, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii, a mianowicie: jak prowadzona jest firma w Anglii, podatki, obsługa księgowa czy kadrowa. Te oraz wiele innych tematów możesz omówić w naszym biurze rachunkowym. Działamy na rynku już 10 lat. Nasz team – eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii i Polsce, księgowi, których kwalifikacje potwierdzają Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów oraz wielojęzyczny personel, obsługujący Klientów w kilku językach.

Nasze biuro rachunkowe przedstawia Ci dwie opcje: rejestracja spółki ltd od zera lub też gotowa firma w Anglii, która zacznie działać już po upływie doby. Dodatkowo – usługa, dzięki której zaoszczędzisz niemało czasu – udostępnimy Ci nasz adres korespondencyjny w UK, a więc koniec czasochłonnych poszukiwań odpowiedniej siedziby dla Twojej spółki. W ramach tej usługi będziemy odbierać Twoją korespondencję, a następnie, w formie skanów, przekażemy Ci drogą elektroniczną.

Świadczymy również szereg innych usług, które usprawnią zarządzanie spółką ltd w Anglii: pomagamy w tłumaczeniu dokumentów, rejestrujemy spółki do VAT, przygotowujemy raporty roczne, prowadzimy kadry (w tym sporządzanie list płac), zapewniamy kompleksową obsługę księgową i administracyjną, rozliczamy podatek VAT, umawiamy na spotkania o numer NIN [National Insurance Number], udzielamy konsultacji w zakresie biznesu i przepisów prawa podatkowego (Twoja firma w Anglii, podatki, rozliczenia – od A do Z). Ponadto zajmujemy się przygotowaniem rozliczeń spółek ltd oraz Dyrektorów, które są następnie przekazywane do takich organów jak Companies House i HM Revenue&Customs. Przedstawiamy naszych Klientów w wyżej wymienionych instytucjach, prowadząc z nimi korespondencję, jak również odbierając telefony.

Zapraszamy do kontaktu – poznaj szczegóły oferty naszego biura rachunkowego, jak również aktualne promocje!