Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Gdzie założyć firmę 

W ostatnim czasie coraz więcej naszych Rodaków, mieszkających w Wielkiej Brytanii, decyduje się na rozpoczęcie działalności gospodarczej w UK. Zastanawiasz się gdzie założyć firmę, jak przebiega rejestracja firmy ltd, jakie są podatki w Wielkiej Brytanii? Zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania ekspertom! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe z 10-letnim doświadczeniem, wielojęzycznym personelem oraz wysoko kwalifikowanymi księgowymi pomoże Ci od A do Z!

Oferujemy pomoc w zakładaniu spółki ltd. Opcja pierwsza – to firma w Anglii zarejestrowana od podstaw, opcja druga: gotowa spółka, która zaczyna działać już po 24 godzinach! Aczkolwiek to nie wszystko. Jeżeli nie wiesz gdzie założyć firmę i szukasz odpowiedniej siedziby, mamy taką dla Ciebie. Udostępnimy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. W ramach danej usługi naszym zadaniem będzie odbiór Twojej korespondencji, którą następnie przesyłamy na wskazany przez Ciebie adres mailowy (skany pism i listów).

Ponadto, oferujemy szeroki zakres usług, które pomogą Ci w efektywnym zarządzaniu firmą ltd: doradztwo biznesowe oraz w zakresie prawa podatkowego (m.in. rozliczenie podatku z Anglii), umawianie spotkań o numer NIN – niezbędny, gdy zamierzamy podjąć legalną pracę w Wielkiej Brytanii, rozliczenia VAT, prowadzenie kadr i płac, obsługa księgowa, rejestracja spółki ltd do VAT. Ponadto sporządzamy raporty roczne, oferujemy pomoc w tłumaczeniach różnych dokumentów, jak również wykonujemy rozliczenia roczne spółek oraz ich dyrektorów (są one następnie przekazywane do Companies House oraz HM Revenue&Customs). Nasi pracownicy utrzymują stały kontakt z wyżej wymienionymi instytucjami, prowadząc z nimi korespondencję i odbierając telefony w imieniu Klientów.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci aktualne promocje oraz szczegóły oferty naszego biura rachunkowego. „Uszyjemy” propozycję specjalnie dla Ciebie, dopasowaną do konkretnych potrzeb i sytuacji. Już dziś Twoja firma w Anglii stanie się rzeczywistością!