Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Tax working credit 

Własna działalność gospodarcza w Wielkiej Brytanii – to nieraz stos pytań i wątpliwości. Nurtują Cię takie kwestie jak założenie spółki ltd, prowadzenie księgowości, kwestie podatkowe (m.in. jak ubiegać się o tax working credit) czy też pomoc w załatwianiu spraw urzędowych? Trafiłeś pod dobry adres! Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, działającym na rynku już od kilkunastu lat, specjalizującym się w księgowości oraz prowadzeniu firm w UK i Polsce. Nasza załoga – to profesjonalni księgowi, legitymujący się Certyfikatami MF oraz personel, posługujący się kilkoma językami obcymi, co niezmiernie ułatwia obsługę Klientów zagranicznych.

Nasi eksperci świadczą usługi w następującym zakresie: przygotowywanie rocznych raportów, umawianie na spotkania o National Insurance Number, rejestracja spółek ltd do VAT, tłumaczenia dokumentów, porady i wskazówki w zakresie przepisów podatkowych i biznesu (zapytaj nas o tax working credit), obsługa księgowa, kadrowa i administracyjna (także sporządzanie list płac), stały kontakt i reprezentacja Klientów przed urzędami Wielkiej Brytanii (korespondencja, odbieranie telefonów), rozliczenia podatku VAT. Ponadto wykonujemy rozliczenia roczne spółek ltd i dyrektorów – a następnie kierujemy je do wyżej wymienionych instytucji angielskich.

Nasz team udzieli Ci również profesjonalnej pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej w Anglii. Pierwszy krok – wybierz czy interesuje Cię już założona firma w Anglii, która działa w 24 h, czy też chcesz dokonać rejestracji spółki ltd od podstaw. Następnie – otrzymasz od nas adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, przez co oszczędzisz sporo czasu i zapomnisz o stresujących poszukiwaniach. Ze swojej strony gwarantujemy odbiór Twojej korespondencji i przekazywanie jej drogą mailową w formie skanów.

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty naszego biura rachunkowego? Zadzwoń lub napisz, a nasz Dział Obsługi Klienta przedstawi Ci zakres świadczonych usług oraz aktualne promocje.