Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Działalność w Anglii 

Chciałbyś zmienić pracę i rozpocząć własną działalność w Anglii, założyć firmę ltd? Nasze licencjonowane biuro rachunkowe z 10-letnim doświadczeniem w branży oferuje Ci pomoc w zakresie założenia firmy w Wielkiej Brytanii, prowadzenia księgowości, doradztwa podatkowego. Nasz team – to eksperci z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, profesjonalni i rzetelni księgowi, legitymujący się Certyfikatami MF, a także wielojęzyczni pracownicy, którzy znacznie ułatwiają nam nawiązywanie współpracy z wieloma zagranicznymi klientami.

Działalność w Anglii możesz rozpocząć w następujący sposób: zakładając spółkę ltd od podstaw lub może to być gotowa firma w Anglii, „uaktywniająca się” już po upływie jednej doby. Oprócz tego, pragnąc odciążyć Cię jeszcze bardziej, nasze biuro rachunkowe udostępnia adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, w związku z czym będziesz miał o jedną formalność do załatwienia mniej. Usługa siedziby obejmuje również odbiór Twojej korespondencji, którą następnie wysyłamy drogą mailową (w formie skanów).

Ponadto świadczymy następujące usługi, które niewątpliwie usprawnią zarządzanie firmą: konsultacje podatkowe i biznesowe od A do Z (m.in. kwestia rozliczenia podatku z Anglii), umawianie spotkań o indywidualny numer NIN [National Insurance Number], pomoc w tłumaczeniach różnych dokumentów, kompleksowa obsługa kadrowa, księgowa i administracyjna, sporządzanie list płac, kontakt i reprezentacja klientów przed angielskimi urzędami (prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów za naszych Klientów), przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek ltd oraz dyrektorów, a następnie przesyłanie ich odpowiednio do takich instytucji jak: Companies House i HM Revenue&Customs, rozliczenia VAT, sporządzanie raportów rocznych, rejestracja spółek ltd do VAT.

Posiadamy ubezpieczenie, które jest gwarancją również dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapoznaj się z ofertą naszego biura rachunkowego, przedstaw nam swój plan, a my „uszyjemy” propozycję specjalnie dla Ciebie.